"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Говоримо правильно за допомогою мобільного додатку

Мова – ДНК нації 

Команда проекту  «Мова – ДНК нації»  розробила спеціальний мобільний додаток, який дозволить кожному вдосконалити свої знання української мови: пригадати основні правила правопису, дізнатися цікаві фразеологізми чи знайти влучні синоніми або українські відповідники до тих чи інших слів. Окрім правил, додаток пропонує користувачам закріпити та перевірити свої знання за допомогою різних вправ.

Додаток «Mova» вже можна завантажити безкоштовно для операційних систем iOS та Android, і вже незабаром він стане доступним для Windows Phone. Над додатком працювали Віталій Благодір, Олександр Клименко, Павло Мельник-Крисаченко.

За словами засновниці проекту «Мова – ДНК нації» Наталії Клименко, сьогодні існує дуже багато мобільних додатків для вивчення іноземних мов, але для вивчення української – немає. «Багато людей хочуть удосконалювати свої знання з української мови, а ми намагаємося їм допомагати – створюємо для цього сучасні інструменти, - говорить Наталія. - Я вдячна команді, яка повірила в ідею й з таким натхненням реалізувала її, безкоштовно працюючи після роботи й у вихідні».

 

 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage