"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Google створюватиме книги для смартфонів
 
«Creative Labs» від Google спільно з лондонським видавництвом «Visual Editions» розроблятимуть книги нового типу - непридатні для друку і з можливістю читання на смартфонах та планшетах.
 
Проект «Editions at Play» був задуманий півтора року тому, і нарешті у каталозі Google Play з`явилися дві книги, які ви не знайдете в друкованому форматі. У першій книзі «Вхід і вихід» читач подорожує вулицями міста і дізнається різні історії з різних точок на карті. Інша книга – «Правда про котів і собак» - два щоденники, поєднані на одному екрані, і користувач може обрати, який уривок йому читати. Кожна книга у проекті унікальна та інтерактивна, і над кожною працює кілька дизайнерів, програмістів та письменників. 
 
«Ми почали думати про сторінки книг. Якщо взяти папір, скласти його навпіл і віддати комусь, ми будемо вважати, що це книга. Але якщо це просто квадрат з текстом  - це вже не те ж саме, - говорить креативний директор Google Т. Л. Уґлов.  – У веб-виданні не обов’язково мають бути сторінки, пов`язані між собою».  Як зазначив Уґлов, команда «Editions at Play» має на меті показати різноманіття форм книги та залучити видавців до нових і цікавих проектів. 
 


Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage