0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Голосно, тихо, пошепки» – серед переможців конкурсу 2nd Little Hakka в Китаї
Ще одна перемога Романи Романишин і Андрія Лесіва (творча майстерня «Аґрафка») тішить в останні дні року, що минає. Їхня книжка-картинка про звук і тишу – «Голосно, тихо, пошепки» – стала однією з переможців конкурсу 2nd Little Hakka International Picture Book Award у Китаї. Вітаємо Роману та Андрія!
 
Журі відзначило книжку у номінації «Best of the Best». Найкращі видання обирали серед 1766 книг із понад 50 країн. З повним переліком переможців у всіх номінаціях можна ознайомитися за цим посиланням.
 

Фото – Little Hakka, із церемонії нагородження переможців 

Видання вперше побачило світ українською у «Видавництві Старого Лева» 2017 року,  і вже невдовзі здобуло низку престижних нагород, зокрема разом із книгою «Я так бачу» «Голосно, тихо, пошепки» перемогла у премії «Bologna Ragazzi Award 2018» у номінації «Non Fiction». А права на книжку уже продано у понад десять країн світу.
 
 
Little Hakka – міжнародна книжкова премія, що проводиться цьогоріч уже вдруге. Нагорода має на меті заохочувати і винагороджувати усіх, хто присвячують себе творінню ілюстрованих книг та книжок-картинок. А також створювати нові можливості для міжнародного обміну і співпраці між видавцями, авторами та ілюстраторами.
 
Вам може бути цікаво
Олександр Шатохін: «Кожну книжечку я намагаюсь зробити хоч трохи по-інакшому»
«Есеїстика виростає з тем, яке приносить тобі життя», – Андрій Бондар презентував книгу «Ласощі для Медора» на Book Forum
Олена Стяжкіна: Україна навіть у колаборантів асоціюється зі свободою
«Кожен примірник цієї книжки буде унікальним», — Вікторія Амеліна про «Е-е-есторії Екскаватора Еки»
Ольга Купріян: Я написала свою книжку, спостерігаючи за дітьми у власному дворі
Юлія Мусаковська: «Всі, хто борються за свободу, чимось жертвують і змінюються»
stary_lev Стежити
дописів читачів