0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Голосно, тихо, пошепки» – серед переможців конкурсу 2nd Little Hakka в Китаї
Ще одна перемога Романи Романишин і Андрія Лесіва (творча майстерня «Аґрафка») тішить в останні дні року, що минає. Їхня книжка-картинка про звук і тишу – «Голосно, тихо, пошепки» – стала однією з переможців конкурсу 2nd Little Hakka International Picture Book Award у Китаї. Вітаємо Роману та Андрія!
 
Журі відзначило книжку у номінації «Best of the Best». Найкращі видання обирали серед 1766 книг із понад 50 країн. З повним переліком переможців у всіх номінаціях можна ознайомитися за цим посиланням.
 

Фото – Little Hakka, із церемонії нагородження переможців 

Видання вперше побачило світ українською у «Видавництві Старого Лева» 2017 року,  і вже невдовзі здобуло низку престижних нагород, зокрема разом із книгою «Я так бачу» «Голосно, тихо, пошепки» перемогла у премії «Bologna Ragazzi Award 2018» у номінації «Non Fiction». А права на книжку уже продано у понад десять країн світу.
 
 
Little Hakka – міжнародна книжкова премія, що проводиться цьогоріч уже вдруге. Нагорода має на меті заохочувати і винагороджувати усіх, хто присвячують себе творінню ілюстрованих книг та книжок-картинок. А також створювати нові можливості для міжнародного обміну і співпраці між видавцями, авторами та ілюстраторами.
 
Вам може бути цікаво
Роман Саллі Руні «Нормальні люди» вийде українською у «Видавництві Старого Лева»!
Що відчувати, читаючи «Оптику Бога»
Книжковий 2020. Що чекати від Старого Лева (доросла література)
Вірш дня. Григорій Чубай
Створять серіал за циклом книг «Варта» Террі Пратчетта
«До краси» Давіда Фоенкіноса: літературна елегантність та культурна автентичність
stary_lev Стежити
дописів читачів