"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

ГОГОЛЬFEST: події від Старого Лева

До 27 вересня у Києві триватиме 8 міжнародний фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST. Звичайно, «Видавництво Старого Лева» долучається до грандіозної події та запрошує дітлахів та їхніх батьків на цікаві зустрічі та майстер-класи. Місце проведення заходів – Національний Експоцентр України – ВДНГ, Дитячий простір, 11 павільйон. Усі новинки видавництва можна знайти на стенді ВСЛ у 7 павільйоні. 

Субота, 19 вересня

11.00 – «Як розмовляти з дітьми про мистецтво» - лекція Софії Рябчук, перекладача однойменної книги Франсуази Барб-Ґалль, яка вийшла у ВСЛ. На найбільш поширені й актуальні питання ви отримаєте лаконічні відповіді, покликані задовольнити цікавість і заохотити до нових пошуків у світі мистецтва.

13.00 – «Як говорити з дітьми про війну» - Не варто уникати відповіді на запитання дитини, стосовно ситуації, що склалася у нашій країні. Дитина повинна знати, що відбувається, але як їй усе пояснити? Саме про це говоритимуть учасники зустрічі: режисерка, письменниця та мама Ірина Цілик, чий чоловік наразі служить у зоні АТО, психологи Аніка Васадзе, Марина Бреславець. Модератор - Марина Слободянюк.

16.00 Авіамоделювання планерів за мотивами книжки Мартіна Содомки «Як змайструвати літак». Майстер-клас проводитиме керівник київського гуртка авіамоделювання «Летатель» Олександр Яківець.  Захід безкоштовний, вікове обмеження:  8+.  

Неділя, 20 вересня

12.00 – Велике малювання з «Видавництвом Старого Лева» за мотивами «Великої розмальовки з цифрами». 

14.00    «Родинні портрети». Сімейниймайстер-клас з колажування за мотивами книги  «Мій дідусь був черешнею» Анджели Нанетті, створення родинного дерева.   

16.00 – Майстер-клас «Босоніжки для стоніжки» за мотивами однойменної збірки дитячих віршиків Мар’яни Савки -  практика дизайну черевичок для читачів будь-якого віку. 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage