"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Гобітську хатинку виставили на продаж
На території американського штату Монтана розкинувся Шир - місто гобітів, яке змалював у своїх книгах «Гобіт» та «Володар перснів» письменник Д.Р.Р. Толкін. Мешканець США Стів Майклз не тільки побудував справжню гобітську хатинку, придатну до житла, а й оточив її безліччю фантастичних речей, які занурять мешканців у справжню казку. Дім разом з територією нещодавно було виставлено на продаж. 
 
 
 
 
Будиночок площею 93 кв.м. змодельований за описом з книги Толкіна і містить купольну стелю, меблі ручної роботи, дві спальні, повністю обладнану ванну кімнату, кухню з гранітною стільницею, вітальню, їдальню та відкриту терасу. Також у всьому будинку можна помітити дрібні деталі, які допомагають ще більше зануритися у казковий світ «Володаря перснів». Наприклад, капелюхи магів, лампи ручної роботи, на яких зображено Гендальфа, а зі стелі навіть звисає «магічний» перстень.
 
 
 
Не менш цікавим є те, що оточує будинок. Майклз розташував по території безліч «гобітських будиночків», які ховаються у підніжжя дерев та під пагорбами разом з купою цікавих дрібних деталей – мініатюрних сходів, мітел, ліхтарів, лавок тощо. Також по території розкидані три сотні ліхтарів-комашок на сонячних батареях, які світяться вночі.  
 
 
Прогулюючись по мосту, ви почуєте звуки тролів, які живуть під ним. Також можна завітати у будинок тролів, який влаштовано всередині 700-річного червоного дерева. На території можна побачити фасад будинку Фродо і Більбо Бегінсів, а також річку, яку Майклз створив з місцевого джерела. 
 
 
Сьогодні цей будиночок та прилеглі території оцінюють у понад півмільйона доларів.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage