"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Геополітичну несправедливість виправлено
У «Видавництві Старого Лева» вийшли друком легендарні «Карти» Александри і Даніеля Мізелінських з мапою України.
 
Художній атлас польських авторів Александри і Даніеля Мізелінських «Карти» став світовим хітом одразу після свого виходу в 2012 році. Його видавали і перевидавали кілька десятків країн. Проте в книзі серед 50 великих карт 42 країн із шести континентів досі не було карти України…
 
Старий Лев не лише видав «Карти» українською, а й виправив цю очевидну геополітичну несправедливість і спеціально для українського видання замовив у авторів мапу України.
 
- Мізелінські спеціально для українського видання намалювали карту нашої держави. В контексті нинішніх політичних подій важливо, що на цій карті є Крим – з Бахчисарайським палацом ханів, із Херсонесом Таврійським, з найдовшою тролейбусною лінією в світі. Так ось, ні зараз, ні в майбутньому ми не маємо планів перемальовувати цю мапу. До речі, тепер поляки пропонують «Карти» видавцям усіх інших країн з мапою України, – наголошує головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка.
 
– Гадаю, що ці карти стануть причиною суперечок між дітьми і дорослими за право їх розглядати, бо від них важко відірвати погляд. Це дуже цікава і напрочуд корисна книга, яка має бути в кожної дитини, бо вона не лише дає уявлення про місце своєї країни на мапі світу, географію, культуру і звичаї різних народів, але й пробуджує інтерес до мандрів.
 
«Карти» – книга одночасно пізнавальна та захоплива. На відміну від звичайного атласу світу вона знайомить дітей з усім найважливішим, що потрібно знати про різні країни, через низку символів, притаманних їм. Міста, національні герої, страви, тварини, споруди – все, що відображає сутність країни, подане через цікаві малюнки. Розглядати кожну сторінку можна дуже довго – в маленьких фігурках і деталях уміщається ціла держава з її історією, географічними особливостями, архітектурою та культурою.
 
Ця книга запрошує здійснити навколосвітню подорож. Ви побачите могутні гейзери Ісландії, довгі каравани в пустелях Єгипту і величні міста майя у Мексиці. В Англії зіграєте в крикет, у Індії займетеся йогою, а в Китаї дізнаєтеся про теракотову армію. Австралія здивує вас качкодзьобом, Фінляндія – полярною ніччю, Мадагаскар – гігантським баобабом. Одне слово, відкриєте для себе найцікавіші місця світу і України зокрема.
 
Марічка Ільїна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage