0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Гендальф» зіграє Холмса
Розпочалася робота над екранізацією книги Мітча Калліна «Бджоли містера Холмса». Фільм, який вийде під назвою «Містер Холмс», розповість про ще одну справу відомого у всьому світі детектива. Але на цей раз глядачі побачать Холмса не жвавим юнаком чи імпозантним чоловіком, а 93-річним дідусем.
 
Відомо, що головна роль дісталася Єну Маккаллену – британському актору, який здобув світову славу завдяки ролі чарівника Гендальфа у кінотрилогії «Володар перснів». 75-річний актор зіграє 93-річного Шерлока. «Понад 70 акторів вже виконували роль Шерлока Холмса на екрані. Зараз йому 93 роки. Прийшла і моя черга», - зазначив Маккаллен.
 
Режисерське крісло посів Білл Кондон, який працював над кінокартинами «Боги і монстри», «Сутінки», «П’ята влада». Сценарій для фільму написав Джеффрі Херчер, відомий роботою над серіалом «Менталіст».
 
За сюжетом, дія фільму відбувається у 1947 році в Японії. Шерлок, який давно відійшов від справ, займається бджільництвом і поринає у роздуми у віддаленому селищі, врешті вирішує знайти розгадку ще одного злочину. Цього разу справа стосується зникнення людини. Чи знайде детектив відповідь і чи допоможе це йому розібратися з власним життям?
 
 
 
Вам може бути цікаво
Дітям і батькам. Книжки для спільних читань!
Три книжки Мілана Кундери про любов і Європу
Я працюю у видавництві: очікування VS реальність
10 фактів про Надійку Гербіш
Жіночі історії: книги, які більше сподобаються дівчатам
Арт-директор «Видавництва Старого Лева» отримав перемогу в конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2020
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати