"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Гаражний розпродаж у Києві: «Книги за життя»!

Вперше у Києві відбудеться книжковий Гаражний розпродаж від «Видавництва Старого Лева». Триватиме він два дні – у суботу та неділю, 26-27 вересня, у рамках ГОГОЛЬFESTна ВДНГ (пр.Академіка Глушкова, 1). Запрошуємо з  11:00  до  20:00. Зона Гаражного розпродажу - біля павільйону 38, літературний простір.

Робити добрі справи часто дуже просто. Іноді достатньо бути в потрібному місці і в потрібний час. На територію винятково добрих справ перетворить лаундж-зону на Гогольfestі Старий Лев. Адже кожен, хто прийде туди 26-27 вересня, зможе не лише взяти участь у цікавих, інтерактивних майстер-класах, послухати цікаві лекції і дискусії, познайомитися з улюбленими авторами, придбати книжку чи просто її погортати, а й долучитися до благочинності. Цей Гаражний розпродаж Старий Лев проводить під гаслом «Один бандаж – одне життя», адже частину коштів з продажу буде передано на закупівлю бандажів для бійців, які перебувають на фронті. Іноді саме така дрібничка, як бандаж, може врятувати життя.

Серед книжок, представлених на розпродажі, будуть як старі видання, які ви вже не знайдете у жодній книгарні, так і найсвіжіші новинки видавництва, щойно з Форуму видавців. У програмі заходу: зустрічі з письменниками, сімейні майстер-класи, смачні готування і частування! Також на розпродажі буде скриня з «вільними книжками». Кожен може принести книжки з власної бібліотеки, з якими готовий розлучитися заради доброї справи. Ці ж книжки зможуть купити інші гості свята, заплативши за них ту суму, яку вважатимуть за потрібне. Усі кошти зібрані завдяки «вільним книжкам» підуть на потреби армії.

Партнери та друзі заходу: дитячий клуб «Летатель».

Програма заходів Гаражного розпродажу у Києві «Книги за життя»

Субота, 26  вересня

11.00 – Презентація книги Оксани Кротюк «От би мені коника».  Під час презентації малюки зможуть дізнатися відповіді на різні запитання, як-от: «Навіщо жирафа вбрала гарну сукню?», «Чому в леопарда усе в цятку?» чи «Чому океан називається Тихий?». Учасники: Оксана Кротюк, Богдан Поліщук. Модератор - Марина Слободянюк. Локація - лаундж-зона біля літературного простору (38 павільйон).

12.00 – Майстер-клас з виготовлення іграшкових коників за мотивами книги Оксани Кротюк «От би мені коника».  Виготовлення іграшок з підручних матеріалів разом з дітьми – чудовий спосіб весело провести час у родинному колі, подарувати турботу і увагу вашій дитині. Модератор - Наталія Білоконь. Локація - лаундж-зона біля літературного простору (38 павільйон).

12.00Лекція на тему «Лінія поведінки з ветеранами АТО та переселенцями» від практикуючого психолога Андрія Козінчука. Розмова за мотивами книги «Психологічна травма та шлях до видужання» Джудіт Герман. Йтиметься про відновлення зв’язків: між публічним та приватним просторами, між індивідом та громадою, між чоловіками та жінками. Лекція стане корисною для психологів, психотерапевтів, лікарів, а також буде незамінною панацеєю для учасників бойових дій.Спікер - практикуючий психолог Андрій Козінчук. Модератор - Марина Слободянюк  Місце події - літературний простір (38 павільйон).

13.00 – Відкриття фотовиставки «Казковий Київ». Зіркові читання казок «Видавництва Старого Лева».Учасники: Ірина Чорна, Тата Кеплер, Катерина Бабкіна, Богдан Логвиненко, Дмитро Іващенко та Ірина Цілик.  Модератор - Марина Слободянюк. Локація - 13 павільйон.

13.00 – Смаколики та частування від  «Видавництва Старого Лева»  та Костянтина Грубича.  Майстер-клас з приготування за мотивами книги «Смачна країна». Відомий телеведучий та знавець продукції зі знаком якості Костянтин Грубич побував у всіх регіонах України, де готував і смакував страви, традиційні саме в цій місцевості, знайомився з культурою і традиціями міст, містечок та сіл. Тому кожна зі страв у цій книзі має свою історію, унікальну рецептуру та нагадує про добрих людей, які доклалися до її творення і поширення. «Смачна країна» – це не лише кулінарна насолода, а й чудова нагода поглянути на Україну під новим кутом. Готує Костянтин Грубич, допомагає Наталя Білоконь. Локація - лаундж-зона біля літературного простору (38 павільйон).

16.00 – Майстер-клас з авіамоделювання планерів за мотивами книжки Мартіна Содомки «Як змайструвати літак». Захід проводитиме керівник київського гуртка авіамоделювання «Летатель» Олександр Яківець. Захід безкоштовний, вікове обмеження: 8+ , для менших – обов’язкова допомога батьків. Локація - лаундж-зона біля літературного простору (38 павільйон).

 

Неділя, 27 вересня

11.00 – Велике малювання з «Видавництвом Старого Лева». Кілька годин барвистого щастя за мотивами «Великої розмальовки з цифрами» (атракція діятиме доти, доки буде вільне місце на плакатах-розмальовках). Локація - лаундж-зона біля літературного простору (38 павільйон)

11.30 – Лекція «Як допомогти підліткам у цей нелегкий час» від  Арети Бєлякової – тренера особистісного розвитку, коуча  Franklin Covey Ukraine.  Розмова про 7 звичок високоефективних підлітків, за мотивами однойменної книги від  Шона Кові. Локація - літературний простір (38 павільйон).

13.00 -  Майстер-клас «Стильний колаж»  за мотивами книг «Стильна книжка для панянки» Оксани Караванської та «Фелікс Австрія» Софії Андрухович. Створення листівки-обкладинки ретро-журналу та цікавинки про Станіславів кінця ХІХ – початку ХХ століття від Софії Андрухович та її доньки Варвари. Учасники:  Софія Андрухович з донькою Варварою. Модератор - Марина Слободянюк. Локація - лаундж-зона біля літературного простору (38 павільйон).

15.00 – Літературно-ігровий урок етикету за мотивами книжки Христини Лукащук «Таємничий обід». Проводить: Наталя Білоконь. Місце події - лаундж-зона біля літературного простору (38 павільйон).

16.00 – Майстер-клас з будування автомобілів з картону за мотивами книжки Мартіна Содомки «Як змайструвати автомобіль». Модератори -  Наталя Білоконь, Марина Слободянюк. Локація - лаундж-зона біля літературного простору (38 павільйон).

18.00 - Сімейні автомобільні перегони.  З побудованих картонних автомобілів будуть влаштовані перегони. Модератори - Наталя Білоконь, Марина Слободянюк. Локація - лаундж-зона біля літературного простору (38 павільйон).

Запрошуємо! Буде весело!

 

 

 

 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage