"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Гаражний розпродаж: більшість книг розібрали ще до відкриття
26 квітня, під час Місяця інформування про аутизм, у Львові відбувся Третій гаражний розпродаж. Цього разу благодійна подія у форматі garage sale відбулася у дворику видавництва «Старого Лева», що на вулиці Лемківській, 15-а.
 
На розпродажі були книжки «Старого Лева» і по 5, і по 10, 20, 25, 30 гривень, а також новинки за цінами видавництва. А на усі книжки з блакитними обкладинками або синіми елементами дизайну була знижка (синій колір міжнародної організації Autism Speaks – «Аутизм говорить»). За зібрані з розпродажу кошти «Старий Лев» облаштує спортивний майданчик у школі-інтернаті «Довіра» - єдиному у Львові закладі, де діти з аутизмом мають можливість отримати повну середню освіту.
 
Акція стартувала о 13-й годині дня. Людей у дворику видавництва ще хвилин за десять до відкриття зібралося стільки, що малих дітей хапали «під руки». Чимало книг поскладали в оригінально оформлені дорожні валізи ще радянських часів. І хоч ведучий Третього гаражного розпродажу Володимир Бєглов інформував, що книги продаватимуть лише після відкриття, запопадливі відвідувачі уже розбирали книги. Тож після відкриття валізи із позначками «5», «10, «20», «Останні примірники» уже були порожні, а містяни ринули із заздалегідь відібраними книгами до стенда, де можна було за них розплатитися.
 
«Попередні гаражні розпродажі відбулися навесні та восени минулого року на вулиці Угорській, 2, - розповів Володимир Бєглов. – Тоді група активістів допомагала благодійній організації «Емаус-Оселя». Цього ж разу усі виручені за придбані книги кошти спрямують на облаштування спортивного майданчика у школі-інтернаті «Довіра».
 
Несподівано ведучий запитав у відвідувачів, хто не проти допомогти організаторам та зайнятися «важкою фізичною роботою». З понад сотні відвідувачів руку підняла лише… дівчинка років десяти. Як потім виявилося, провокаційне запитання ведучого було своєрідною лотереєю. За сміливість юна відвідувачка отримала книжку від видавництва.
 
Через велику кількість відвідувачів пересуватися було дуже важко. Щоб дістатися до стенда чи валізки з книгами, треба було вистоювати чергу... Зате був стіл із солодощами та напоями, який організатори розмістили у тіні.
 
«Хочу, щоб у нашому житті люди завжди ділилися з іншими частинкою свого життя і своєї душі. Бажаю вам великих емоцій і книжкових зустрічей», - звернулася до відвідувачів головна редакторка, співвласниця видавництва «Старого Лева» Мар’яна Савка.
 
…Відвідувачка Вікторія на Третьому гаражному розпродажі придбала книгу «13 різдвяних історій» за 25 гривень. «Різдвяні згадки ніколи не бувають неактуальними, хай зараз і кінець квітня, - пояснила дівчина. – Вже давненько хотіла придбати цю книгу, та все якось руки не доходили, ноги не доносили до книжкової крамниці. А на гаражному розпродажі взяла, здається, останній екземпляр книги».
 
Окрім книг, на відвідувачів чекали майстер-класи для дітей від арт-студії «Аґрафка» за мотивами книжки «Зірки і макові зернята» та участь у творчій майстерні молодої художниці Анастасії Стефурак. Крім цього, на подвір’ї «Старого Лева» можна було взяти автографи в улюблених авторів: Мар’яни Савки, Ірини Старовойт, Катерини Міхаліциної тощо.
 
Орися ХОМ'ЯК
 
Фото - Ірина Середа
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage