0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Галина Кирпа: «В душі я досі дитина»
«Як бути/не бути задорослими?» – під такою назвою на Книжковому Арсеналі пройшла розмова з письменницею та перекладачка Галиною Кирпою, яка видала у «Видавництві Старого Лева» свою першу повість для підлітків «Тринадцятий місяць у році». Модерувала зустріч редакторка та письменниця Наталя Малетич.
 
«Якби довелося додавати тринадцятий місяць у році, це однозначно був би літній або весняний місяць, – говорила Галина Кирпа. – Адже я люблю тепло, так само, як і тепло людських стосунків, про яке пишу у повісті». 
 
 
Письменниці Зірка Мензатюк та Мар'яна Савка
 
У «Тринадцятому місяці у році» головна героїня Катруся намагається зрозуміти світ дорослих, пізнати смерть, дружбу і брехню, почути все живе й неживе навколо, кожну травинку й комашку, дощ і вітер – і ділиться своїми спостереженнями з нами. З цих розповідей перед очима постає особливий і зворушливий світ дитинства, де як рівні зустрічаються діти й дорослі.
 
«Не знаю, чи я насправді виросла, – зізнається Галина Кирпа. – Моя внутрішня дитина досі жива – і саме для неї, у першу чергу, я пишу. До речі, не записую усе одразу на комп’ютер. Спершу в мене все лягає на папір, я дещо ріжу, дещо доклеюю. Зараз на такому етапі «клей-папір» у мене є дві повісті».
 
 
Вам може бути цікаво
Презентація книги Михайла Винницького «Український Майдан, російська війна» у Львові
Від Бродвею до львівської площі Ринок. «Вулиці. Прогулянка по наймальовничіших вулицях світу»
Знижки на серійні книги до 50%!
Екскурсія землею мертвих: у Павла Вольвача виходить нова книжка
20+1, або Земля мертвих
Юрко Іздрик та «Інші речі»: поетичний вечір у Львові
stary_lev Стежити
дописів читачів