"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Future Minds: 7 книжок про людей, що створювали сьогодення та змінюють майбутнє
Про життя відомих людей ми, зазвичай, дізнаємось або з підручників, або з телевізійної хроніки. Та чи об`єктивні всі ці "дослідники", а ще — чи про дійсно видатних людей для нашого спільного майбутнього ми дізнаємось? Велич тих, хто своїм життям створював наше сьогодні та створює наше завтра, у 7 книжках, які треба читати, аби зібрати докупи гарні ідеї.
 
ZZa Delo; чільне фотоLilly Rum
 
Мустафа Джемілєв. Незламний
Алім Алієв, Севгіль Мусаєва, "Віват"
 
Джемілєв — не тільки живий символ боротьби кримськотатарського народу за свою землю та самовизначення, це й символ безкомпромісного ставлення до понять "свобода" та "справедливість" до кінця. Життя, присвячене боротьбі з системою, досвід радянських тюрем, голодувань та залякувань народив незламного лицаря духу, правозахисника, уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу, який на міжнародному рівні відстоює права своєї батьківщини.
 
Думати, як Білл Гейтс
Деніел Сміт, "КМ-Букс"
 
Білл Гейтс — це не тільки один із засновників компанії Microsoft, це й видатний громадський діяч, філантроп, який намагається поширювати думку про суспільну відповідальність найбагатших людей світу. Так, Білл Гейтс був найбагатшою людиною у світі у період з 1996 по 2007 рік та з 2009 по 2016 рік. Як він цього досяг? Яким є мислення підприємця, що зумів не тільки розробити унікальний продукт, а й чудово продавав його? Відповідь — у його біографії, де були й академічні неуспіхи і підприємницькі провали.
 
Стів Джобс. Біографія засновника компанії Apple
Волтер Айзексон, "Брайт Букс"
 
Стів Джобс, найвідоміший технологічний гуру, став легендою ще за життя, і хто тільки про це життя не писав. Проте перед нами єдина офіційна його біографія, в основї якої сорок інтерв'ю з Джобсом, проведених упродовж двох років. Айзексон, автор біографій-бестселерів про життя вчених та політиків, провів також інтерв"ю з понад сотнею людей, які особисто знали Джобса та тісно з ним спілкувались: з родичами, друзями, конкурентами та колегами. Яскраве, творче та сповнене енергії життя Джобса здійснило революцію у сферах персональних комп"ютерів, мультфільмів, музики, телефонів та електронних товарів. Джобс був складною людиною і з ним було непросто. Але, безперечно, він був генієм.
 
Ханна Арендт або Любов до світу
Алоїз Принц, "Темпора"
 
14 жовтня цього року виповниться 112 років з дня народження однієї з найвідоміших філософинь сучасності Ханни Арендт, основоположниці теорії тоталітаризму, ідеї якої і досить суттєво впливають на політичну філософію і сьогодні. "Банальність зла" — одна з її найвизначніших книжок. Автор її біографії вважає, що філософію Арендт не збагнути до кінця, якщо не зважати на складність її біографії: народжена у єврейській родині в Німеччині, у роки фашизму вона побувала у концтаборі, згодом емігрувала до Америки. Як дослідницю Арендт цікавили насамперед темні сторони людини, природа зла і підкорення — теми, актуальні і сьогодні, вивчення яких впливає на наше завтра.
 
Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє
Ешлі Венс, "ТАО"
 
Один із найсуперечливіших підприємців у сфері технологій, зухвалий мрійник чи сміливий інноватор? Все це — Ілон Маск, без якого не було би ані платіжної системи PayPal, ані електромобілів Tesla, ані перших приватних космічних польотів. І якщо людство отримає другий шанс на Марсі, це теж буде його заслуга. Журналіст Ешлі Венс проінтерв"ював майже триста осіб та провів понад 50 годин у розмовах з Маском, аби розповісти нам про незвичайну особистість та його задуми планетарного та міжпланетного масштабу.
 
 
Мої винаходи
Нікола Тесла, "Видавництво Старого Лева"
 
Постать Тесли, легендарного винахідника в галузях електрики та механіки, у певний проміжок часу ніби була в тіні і раптом знову з"явилась перед нами у той момент, коли його ідеї почали втілюватись у наше повсякденне життя, а його "пророцтва" щодо науково-технічного прогресу стали справджуватись.
 
Пройти крізь стіни
Марина Абрамович, "ArtHuss"
 
Марина Абрамович — найвідоміша художниця сьогодення. Її творчість — це виклик статичному визначенню мистецтва та традиційній ролі митця. Її перфоманси викликають запеклі дискусії та наше розуміння сучасного суспільства. Як народилась, як сформувалась така непересічна особистість, звідки виник її талант, де вона знаходить натхнення? Автобіографія Марини Абрамович — її особиста історія, де біль та втрати, емоційні та духовні експерименти стають підґрунтям для унікальних творів.

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage