"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Франкфуртська книжкова виставка. День перший

На цілих п’ять днів – з 14 до 18 жовтня – Франкфурт-на-Майні перетворюється зі звичайного людського мурашника, на мурашник книжковий. Бо саме книжка зосереджує довкола себе всіх учасників Франкфуртської книжкової виставки (FrankfurtBuchmesse), гаслом якого є: «The Place to Be» (Місце, де варто бути). «Видавництво Старого Лева» у цьому році уже вдруге відвідує цю виставку, але масштаби і розмах виставки все ще приголомшують: кількість учасників (понад 7000), величезні павільйони, рівень організації усього процесу.

Вчора був останній підготовчий день: заваленими проходами їздили величезні підйомники, де-не-де гуляли протяги, хтось щойно розпаковував коробки, а хтось уже милувався книжками, що чемно поставали в ряд, спинка до спинки.

Стенд ВСЛ № J89 розташований у павільйоні 3.0, де представлено дитячі та юнацькі книжки з усього світу. Найближчими нашими сусідами є німецький гігант DTVJunior, VictoriaProductions з Нью-Йорка, а також наші українські колеги – «Астра», «Весна», «Країна Мрій». Книжки ВСЛ можна знайти і у павільйоні 5.0, на території національних виставкових площ, на стенді України № 136. Взагалі, приємно усвідомлювати, що українських учасників на найпотужнішій у світі книжковій виставці цього року доволі багато.

  

Стенд ВСЛ в художньому оформленні Анастасії Стефурак уже звично привертає увагу: навіть на етапі монтування  люди, які проходили повз, зупинялися на хвильку, кивали головами і усміхалися – мовляв, так тримати! Крім того, у нас уже були перші гості. До Франкфурта аж із Нью-Йорка прилетів письменник Василь Махно, автор книги «Дім у Бейтінґ Голлов», і разом із перекладачем та палким прихильником української культури Крістіаном Вайзе завітав до нас у гості.

 

Отож, стенди змонтовано, книжки виглянсувано – і завтра рівно о 9.00 розпочинається активне ділове, презентаційне і творче життя книжкового мурашника.

Більше фото

 

 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage