0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Фоззі познайомив киян з новими пригодами Гупала Василя
Фото - Ганна Лаврова
 
У суботу, 2 липня, у Києві відбулись перші читання та презентація книги Олександра «Фоззі» Сидоренка «Гупало Василь. П’ять з половиною пригод», що вийшла у «Видавництві Старого Лева».  Гості, що завітали на захід у Barbara Bar, мали змогу першими почути одну з нових казок про пригоди українського супергероя в авторському виконанні. 
 
Журналіст, письменник, соліст гурту ТНМК Олександр «Фоззі» Сидоренко розповів про свої літературні проекти, про створення нової книги, життя Василя Гупала та навіть трохи про його майбутнє. 
 
«Я закінчив літературну частину книжки в серпні минулого року, - розповідав Фоззі. – А потім ще дев’ять місяців Сашко Даниленко малював ілюстрації в Америці, то ж ми довго та з нетерпінням чекали на її вихід. Гупало Василь – супергерой, і цим все сказано. Є пісня, є кліп, відтепер є книжка, і це не останній пункт нашої програми, адже ми збираємося з цим супергероєм провести частину свого життя»
 
 
Перед тим, як зачитати казку «Невесілля», Фоззі розповів про те, як вона з’явилася і чому саме нею закінчується книжка.
 
«Книжка закінчувалася, і я ніяк не міг зрозуміти, що має бути в кінці. Якось ми були на весіллі у одного з друзів, і там, як це буває на весіллях, відбулася невеличка бієчка. І я відразу встав і сказав: «Ви там собі бийтеся, а я тільки що зрозумів, чим мусить закінчитися книжка». Тому що це українська традиція – все мусить закінчуватися весіллям, а весілля мусить закінчуватися бійкою. Я вважаю, що це ідеально, що це фінал будь-якої української історії».
 
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
Ольга Войтенко: «Мої книги не про темряву, а про світло»
Олександр Шатохін: «Кожну книжечку я намагаюсь зробити хоч трохи по-інакшому»
«Есеїстика виростає з тем, яке приносить тобі життя», – Андрій Бондар презентував книгу «Ласощі для Медора» на Book Forum
Олена Стяжкіна: Україна навіть у колаборантів асоціюється зі свободою
«Кожен примірник цієї книжки буде унікальним», — Вікторія Амеліна про «Е-е-есторії Екскаватора Еки»
Ольга Купріян: Я написала свою книжку, спостерігаючи за дітьми у власному дворі
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати