Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Друзі! Відтепер екранізацію роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія» – кінострічку «Віддана» – можна знайти на Netflix! Радіємо, що українські фільми з’являються на різноманітних платформах!

Фільм знятого FILM.UA Production. За сюжетом, події розгортаються наприкінці XIX – на початку XX століття у місті Станіславів (колишня назва міста Івано-Франківськ). Йдеться про непрості стосунки між двома жінками: дочкою лікаря Аделею та її служницею Стефою, з якою вони разом виросли в одному будинку.

Режисеркою екранізації стала Христина Сиволап, для якої «Віданна» – повнометражний дебют. Над сценарієм працювали Аліна Семерякова та Софія Андрухович, продюсеркою стала Надія Зайончковська. Головні ролі у фільмі виконали Маріанна Янушевич, Алеся Романова, Роман Луцький, Олександр Кобзар, Сергій Волосовець, Ада Роговцева, Катерина Кухар, Євген Янович, Наталя Васько, Ірма Вітовська та інші.

Бажаємо усім користувачам Netflix, а книжку в паперовому та електронному форматі ви завжди можете знайти на нашому сайті.

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage