"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Фільм «Міст тролів», знятий за оповіданням Террі Пратчетта, – у вільному доступі
На початку 2021 року відбулася прем’єра серіалу, знятого за циклом «Варта» Террі Пратчетта, а нещодавно у вільному доступі з’явився короткометражний фільм «Міст тролів» – екранізація однойменного оповідання сера Террі.
 
«Міст тролів» – історія, що входить до серії «Дискосвіт» і яку автор написав 1991 року. Оповідання розповідає про пригоди вже старого Коена Варвара, котрий вирушає на пошуки мосту, під яким живе троль. Коен хоче випробувати свої сили і вбити троля, але після зустрічі з тролем все йде геть не так, як думалося.
 
Компанія «Snowgum Films» запланував екранізацію історії ще кілька років тому, а робота над фільмом включала краудфандингову компанію. Врешті прем’єра короткометражної стрічки відбулася лише у січні 2019 року на фестивалі Flickerfest, а згодом була представлена й на інших кінофестивалях. Нещодавно ж на офіційному YouTube-каналі «Snowgum Films» фільм став доступним для загального перегляду.
 
 
Режисером стрічки є Деніел Найт. Головного героя у фільмі зіграв австрійський актор Дон Бріджес. Також у зйомках взяли участь Рубенс Френсіс, Джон Дженкінс, Трой Ларкін, Ґленн ван Остером та інші.
 
Нагадаємо, українською серія «Дискосвіт» Террі Пратчетта виходить у «Видавництві Старого Лева».
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage