0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Фестиваль «Українська книга на Одещині»: автори Старого Лева чекають на зустрічі!
21-23 травня на мешканців сонячної Одеси чекає виставка-форум «Українська книга на Одещині», під час якої юні та дорослі читачі матимуть змогу долучитись до різних книжкових активностей: зустрічей з улюбленими авторами, майстер-класів за мотивами книг, а ще зможуть придбати найкращі книги українських видавництв.

«Видавництво Старого Лева» підготувало для вас кілька цікавих подій, тож занотовуйте час та локацію:
 
 
 
Євгенія Завалій та «Місія "Порятунок": ведмеді»: чому важливо говорити з дітьми про права тварин (21 травня, 12.00, Одеська обласна дитяча бібліотека ім. В. Катаєва (вул. Преображенська, 64).

Нова історія від письменниці Євгенії Завалій розповідає про те, як важливо тваринам жити в їхньому природному середовищі, і про те, що люди можуть і повинні зробити все необхідне, аби вберегти тварин від жорстокого ставлення та навіть від вимирання певних видів. В основі сюжету – реальні історії ведмедів із притулку «Домажир» неподалік від Львова, який відвідувала авторка, збираючи матеріал для книги.
 
 
 
 
Розмова про збірку оповідань Валерія Пузіка «Я бачив його живим, мертвим і знову живим» (22 травня, 12.00, Одеська національна наукова бібліотека (вул. Пастера, 13).

«Я бачив його живим, мертвим і знову живим» — оповідання Валерія Пузіка про дитинство, почуття та стосунки, про мир і війну. Кут зору в усіх цих текстах дуже несподіваний, конфлікт здебільшого внутрішній, а події розгортаються незвично. Автор — майстер деталей, майстер епізоду й ситуації. Його оповідання, на перший погляд імпресіоністичні, повітряні, акварельні, насправді дадуть читачеві змогу відрефлексувати, пережити разом із автором кожен момент оповіді — вдихнути будівельний пил, торкнутися шкірою річкової води, ввібрати в себе нав’язливе гудіння мотора, відчути цілковитий ефект присутності.
 
Придбати найсвіжіша та найпопулярніші новинки від «Видавництва Старого Лева» книгомани зможуть на ярмарку, що відбудеться на території Одеської національної наукової бібліотеки (вул. Пастера, 13).
 
Чекаємо вас з нетерпінням!
 
 
 
Вам може бути цікаво
Більше, ніж інструмент для письменників: Як митець виготовляє скульптури з друкарських машинок
Ернест Гемінґвей: читати, слухати, дивитися
Перформанс «Вірші ночі» за участі Мар’яни Савки, Сергія Осоки та Тріо «Мар’яничі»
Кав’ярня від А до Я: на які питання відповідає креативний нотатник для дітей «Кав’ярня. Мій перший бізнес»
Презентація книжки Ірини Савки «Три Марти»
Зі смаком і сенсом. Business talk про книжку «Кав'ярня. Мій перший бізнес»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати