"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Фелікс Австрія» - новий роман Софії Андрухович
Наприкінці серпня у Видавництві Старого Лева вийде роман Софії Андрухович «Фелікс Австрія». Книга буде презентована у два етапи: в Києві та під час Форуму видавців у Львові.
 

«Фелікс Австрія» - новий і дуже несподіваний роман Софії Андрухович, який вона написала після семирічної перерви. Написати історичний твір, за словами авторки, було своєрідним викликом самій собі, а ще виявилось неймовірно цікавим і корисним досвідом, який допоміг переосмислити і побачити чимало усього навколо себе і в собі. «Фелікс Австрія» - це роман про стосунки жінок і країн, націй і мов, про залежність і свободу вибору, про побут і смак, відданість і жертовність.
 
На палітурці книжки – картина Джозефа Едварда Саутолла «Along the Shore», яка була написана у 1914 році і зараз знаходиться у галереї «Oldham» (Великобританія). Для оформлення книги цю картину обрала сама Софія. Дизайн обкладинки «Фелікс Австрія» виконала творча майстерня «Аґрафка».
 
Анотація до книги: Станіславів кінця ХІХ – початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії», в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, - долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев – у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage