0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Електронна книга для незрячих
Компанія «Pera Technology» за підтримки Європейського союзу займається розробкою різноманітних технологій для спрощення життя людей із вадами зору. Так, один із останніх винаходів - дисплей зі шрифтом Брайля для читання електронних книг.
 
«Anagraphs» - девайс, який потрібно приєднувати до електронних книг чи ПК. За допомогою воску на резистивному сенсорному екрані відтворюватиметься текст шрифтом Брайля.
 
Зараз уже існують електронні книги для незрячих, які складаються з окремих рухомих смуг із отворами для літер рельєфно-крапковим шрифтом. Проте «Anagraphs» є легшим у виробництві та дешевшим.
 
«Уже перед початком роботи одним із головних пріоритетів пристрою «Anagraphs» була його низька ціна», - зазначає менеджер проекту Пітер Фовелл.
 
Пристрій функціонує на основі принципу термо-гідравлічного мікро-реагування. У комплексі з програмним забезпеченням, пристрій відтворює до 6000 точок рельєфно-крапкового шрифту на екрані. Під час роботи рідкий віск формує потрібні знаки і твердне, утворюючи при цьому потрібний текст.
 
«У період, коли споживач і технології переплелися у нашому повсякденному житті, саме читання електронних книг може стати ще одним інструментом для пізнання світу, - говорить Пітер Фовелл. - Зважаючи на те, як швидко за короткий період часу розвиваються технології, дуже важливо, щоб усі люди, незалежно від їх фізичних можливостей, однаково мали змогу використовувати досягнення наукових розробок у цій області».
 
До роботи над пристроєм також долучилися фахівці із Інституту фотонних мікросхем Фраунгофера (Німеччина), компаній «CK Productions»,«Innora» і «Hobart Lasers».
 
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
Олександр Шатохін: «Кожну книжечку я намагаюсь зробити хоч трохи по-інакшому»
«Есеїстика виростає з тем, яке приносить тобі життя», – Андрій Бондар презентував книгу «Ласощі для Медора» на Book Forum
Олена Стяжкіна: Україна навіть у колаборантів асоціюється зі свободою
«Кожен примірник цієї книжки буде унікальним», — Вікторія Амеліна про «Е-е-есторії Екскаватора Еки»
Ольга Купріян: Я написала свою книжку, спостерігаючи за дітьми у власному дворі
Юлія Мусаковська: «Всі, хто борються за свободу, чимось жертвують і змінюються»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати