"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Екранізації вдвічі популярніші, аніж фільми за оригінальними сценаріями, – вчені
Що спільного між найпопулярнішим у світі телевізійним шоу та трьома найприбутковішими фільмами 2018 року? Ці надзвичайно успішні проекти створені на основі книжок. Література – від детективів до казок – є  основним джерелом натхнення для інших творчих секторів, чи то кіноіндустрії, чи то телебачення або ж театру. Британські вчені вирішили дослідити, які фільми користуються більшою популярністю у глядачів – екранізації чи стрічки, відзняті за оригінальними сценаріями.
 
 
Результати аналізу, що базуються на галузевій статистиці та тематичних дослідженнях, підкреслюють, що художній твір як основа для фільму чи постановки підвищує його якість у всіх частинах процесу адаптації – від створення та «фільтрації» до зйомки та маркетингу.
 
Адаптації книжок та коміксів склали близько половини провідних британських фільмів та телевізійних проектів, а також значну частину театральних постановок за межами Лондона.
 
Ймовірно, глядачі більше віддають перевагу екранізаціям. Дослідники пояснюють це такими факторами:
 
  1. Доходи від касових зборів провідних британських екранізацій за останнє десятиліття на 50% вищі, ніж доходи від оригінальних фільмів;
  2. Британські телевізійні драми на основі книг за останні п'ять років переглядає на 58% більше людей;
  3. На п'єси і мюзикли на основі художніх творів продавали майже втричі більше квитків, ніж на оригінальні постановки театру за межами Лондона.

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage