"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Е-е-емоційні забавлянки з Вікторією Амеліною
У суботу, 24 липня, у львівській Книгарні-кав'ярні Старого Лева (вул. Галицька, 17) трапилась неймовірна е-е-есторія. Балакучий екскаватор Ека, який то пів моря зачерпне, то зірку з неба здійме, зібрав дітлахів на забавлянки з Вікторією Амеліною. Діти поговорили з письменницею про книгу «Е-е-есторії екскаватора Еки» та виготовили власні екскаватори під керівництвом майстрині Олени Щепінь. Було не-е-еймовірно!
 
 
Ви уже чули про Еку? Він, як і всі екскаватори, впертий і непосидючий. Але в Еки є цікава особливість. Він просто обожнює розповідати історії. Спершу екскаватор трохи хвилюється і соромиться, але після традиційного «Е-е-е» починає ділитись черговою неймовірною історією зі свого життя. Чого з ним тільки не траплялось! Якось Ека зачерпнув стільки землі, що наша планета стала схожою на надкушене яблуко. А іншого разу так захотів морозива, що захопив своїм ковшем майже цілу Антарктиду. Ніхто точно не знає, чи правдиві його е-е-есторії, але всі погоджуються, що вони неймовірно цікаві!
 
 
У книгарні-кав'ярні дітлахів із екскаватором Екою знайомила авторка книжки Вікторія Амеліна. Вона розповіла, як писала захопливі е-е-есторії, відповіла на всі-всі запитання і підписала дітям книги. А ще заохотила читачів і самим вигадувати цікаві історії.
 
«Балакучий екскаватор Ека розповідає вам дев’ять своїх е-е-есторій. А ось десяту е-е-есторію кожна читачка та читач можуть придумати та намалювати в книжці самі. Тож ваша збірка е-е-есторій буде унікальною — такої ніде більше не знайдеш. 
 
У книзі є інструкція: як придумувати е-е-есторії. Та спеціальне місце — аж три сторінки, щоби записати та намалювати ілюстрації. Ви можете вигадати е-е-есторію про Еку та його подружку вантажівку Дру. Та навіть про те, як самі потрапили у пригоду разом із екскаватором Екою та допомогли йому врятувати світ». 
Під час знайомства із таким любителем пригод, як екскаватор Ека, хочеться й собі розпочати якусь пригоду. Наприклад, власноруч зробити свій екскаватор.
 
Майстриня Олена Щепіль показала дітям, як створити екскаватор за допомогою паперу, ножиць, клею та олівців. Разом із Оленою та Вікторією дітлахи вирізали та розмовальовували екскаватори і навіть вигадували про них свої е-е-есторії. Е-е-емоційністю та фантазією дітлахи анітрохи не поступались самому Еці Посмішка
 
Суботні забавлянки з Вікторією Амеліною минули, але знайомства з Екою тривають. Непосидючий екскаватор завжди радий новим друзям і чекає дітей у книгарнях. Тож саме час розпочати свою е-е-есторію!
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage