"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Джоанна Басфорд дарує читачам чарівну русалку!
 
На честь світової прем'єри розмальовки-антистрес «Загублений океан» британська художниця Джоанна Басфорд вирішила зробити читачам подарунок і виклала у вільний доступ одну з ілюстрацій нового альбому. Нагадаємо, що триває передпродаж українського видання розмальовки. Умови передпродажу можна дізнатися за цим посиланням
 
«У моїй новій розмальовці «Загублений океан» я перенесу вас у підводний світ, - обіцяє Джоанна Басфорд. - У книзі є складні ілюстрації, які можна розфарбувати і прикрашати, - це новий виклик для тих, хто «підсів» на розмальовування. Тут ви  побачите неймовірних екзотичних риб, восьминогів і цікавих містичних русалок. Також у книзі є затоплені кораблі, ніжні коралові рифи та зарості морських водоростей, які чекають, щоб їх розфарбували. І, звичайно, яка розмальовка без пошуків скарбів? Сторінки засипані скарбами із піратських скринь, келихами, наповненими дорогоцінними камінцями та перлами. Чи зможете ви знайти все це на сторінках видання?!
 
Щоб відсвяткувати вихід розмальовки «Загублений океан», я дарую вам цю чудову ілюстрацію, щоб ви могли насолодитися розфарбовуванням. Бажаю Вам успіху з моїми чарівними русалками!»
 
Натисніть тут, щоб завантажити зображення.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage