"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Джеймі Олівер запустив телешоу про те, що і як готувати під час карантину
Всесвітньо відомий британський кулінар Джеймі Олівер створив нове кулінарне шоу, в якому показуватиме, що готувати смачну і корисну їжу можна навіть з тих продуктів, якими ви запаслися на карантин. Перший
випуск шоу «Jamie: Keep Cooking and Carry On» стартував 23 березня на телеканалі Channel 4.
Чільне фото – Channel 4
 
Джеймі ділитиметься простими рецептами, порадами та лайфхаками, спеціально розробленими для готування у цей непростий час, коли безліч людей перебувають на карантині та не виходять з дому.
 
Від геніальних ідей щодо замороженої їжі до страв, приготованих із продуктів у вашому холодильнику, – Джеймі покаже, як зробити поживну і смачну їжу, використовуючи прості інгредієнти.
 
Окрім того, британський кулінар розкаже і покаже, як легко зробити хлібне тісто та макаронні вироби з нуля. Ну і звісно, з чим їх подавати.
 
«Готувати поживні страви для себе та своїх близьких ніколи не було настільки важливо. Це шоу наповнять легкі та смачні рецепти страв, якими зможе насолоджуватися вся родина, а також безліч порад, прийомів та лайфхаків, які допоможуть адаптувати рецепти до продуктів, які у вас є», – зауважив Джеймі Олівер.
 
 
А також багато цікавих рецептів від Джеймі Олівера можна переглянути на його YouTube-канала чи у книжках «Смачні страви за 30 хвилин від Джеймі», «Готуємо з Джеймі» та «Супер`їжа на щодень».
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage