0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Джеремі Стронґ: "У Львові я б написав не одну дитячу книжку"
Калейдоскоп зустрічей письменника Джеремі Стронґа із читачами у рамках 20. Форуму видавців триває! Цього разу відомого британського автора та його новеньку «Ракету на чотирьох лапах», яка щойно вийшла у Видавництві Старого Лева, зустрічали поціновувачі його книг у Центральній бібліотеці для дітей (вул. Окуневського, 3).
 
На Джеремі Стронґа та його дружину Джил чекали не лише маленькі читачі в пекарській формі, а й смачний чай та запашні тістечка. Модератор зустрічі Тетяна Пилипець оголосила про започаткування нової бібліотечної традиції – чаювання «five o’clock», як і належить справжнім британцям. А до чаю – щоденні читання уривку із книг Джеремі Стронґа. І все тому, що у далекому минулому автор книжок з серії «Читання для реготання» був пекарем! Скуштувавши «Strong’s cakes», які спекли йому львів’яни, Джеремі Стронґ розповів їм і про своє вчителювання, і про те, як почав писати, а також цікаві історії, які траплялись із ним у процесі полювання на ідеї.
 
Діти встигли засипати британського гостя своїми запитаннями – когось цікавило, звідки беруться нові герої книг, когось – чи бачив коли-небудь Джеремі Стронґ справжніх фараонів, а когось – чи напише він книгу про українських дітей. «Лише поселіть мене у Львові, і я напишу не одну книгу про вас!» - відповів на це письменник. Але попередив, що його книги завжди виходять смішними, навіть тоді, коли він хоче написати щось серйозне.
 
 
Вам може бути цікаво
Великий космічний апчих
Світова Слава
Дитячі суботи у львівській Книгарні-кав’ярні Старого Лева!
Старий Лев – на Корнійчуковському фестивалі і «Зеленій хвилі» в Одесі!
Букси множимо на два!
Передпродаж книги «Scratch для дітей»!
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати