"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Дитячі емоції: все і навіть більше
«Видавництво Старого Лева» підготувало серію відео про емоційний інтелект малюків за мотивами книжки іспанської письменниці і психологині Сусанни Ісерн «Емоціємір інспектора Дила. Розпізнавай, вимірюй та керуй своїми емоціями»! В онлайн-проєкті «Дитячі емоції: все і навіть більше» батьки почують корисні поради про те, як «подружити» малюків із почуттями.
 
Перекладачка Олена Забара познайомить глядачів із головним героєм книжки –
крокодилом Дилом, справжнім інспектором з емоцій, розповість про його дивовинахід емоціємір та допоможе пошити іграшку-крокодила Дила, допомагатиме впоратися з різними емоціями всій родині.
 
Психологиня і наукова консультантка із видання цієї книжки Вікторія Горбунова щотижня знайомитиме із родиною Емі (емоціями) і поділиться рецептами, як подолати або виразити ту чи іншу емоцію. Після знайомства із Веселункою, Страхополохом, Здивувакою, Обіймасем та іншими Емі на дітлахів і їхніх батьків чекатимуть цікаві завдання.
 
Дивіться усі відео на Facebook-сторінці Старого Лева:
 
16 квітня, 11:30 — Огляд книжки «Емоціємір інспектора Дила» з Оленою Забарою та майстер-клас із пошиття іграшки-крокодила Дила.
 
23 квітня, 13:00 — Вікторія Горбунова про Веселунку і Понурика.
 
28 квітня, 13:00 — Вікторія Горбунова про Злюку і Страхополоха.
 
30 квітня, 13:00 — Вікторія Горбунова про Завиду і Ревнюка.
 
5 травня, 13:00 — Вікторія Горбунова про Здивуваку і Червонійку.
 
7 травня, 13:00 — Вікторія Горбунова про із Гидуна й Обіймася.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage