0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Дитяча книжка Куркова про Львів, підлітки у визвольній боротьбі й Чорне море
«Видавництво Старого Лева» готує до осені цілий «букет» дитячих книжок, із-поміж них – дитячу книжку одного з найвідоміших українських письменників Андрія Куркова. Книжка цілком «львівська» за духом, і не лише тому, що її назва – «Маленьке левеня і львівська мишка». Її герої, як видно з назви, – маленьке левеня, що народилося в цирку та львівська мишка, якій притаманні найкращі риси маленької галицької пані.
Ідея написати львівську казку в Андрія Куркова з’явилася понад рік тому під час Львівського дитячого форуму. Ба навіть не лише ідея, а її словесне втілення. Під час одного з майстер-класів Андрій вигадав разом із дітками історію про маленьке левеня. А відтак, ввечері під час дружніх посиденьок, він про це розповів у компанії, де були головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка і директор видавництва Микола Шейко. Саме тоді й виникла думка оселити цю казку в книжці. Цю казку, до речі, Курков написав українською мовою, хоч свою дорослу прозу він пише зазвичай російською.
 
Художника для цієї книжки обирали дуже ретельно і врешті зупинилися на Мар’янові Пирожку, який, до речі, не лише художник-ілюстратор, а й лідер відомого гурта «ГИЧ-оркестр». Ілюстрації казки здивують і дорослих читачів: якщо придивитися, у книжці можна впізнати «ГИЧ-оркестр» у повному складі, Форум видавців і не тільки.
 
Крім того, львівське видавництво готує до друку історичний роман для підлітків Олександра Зубченка «Перемагаючи долю», ілюстрації до якого малював Ростислав Попський. У книжці йдеться про події першої половині XVII століття, коли Україна потерпала від татарських набігів. Її герої – брати Іванко та Юрась опиняються у різних кінцях світу, а згодом вони зустрічаються по різні боки «барикад», щоб відтак разом піти дорогою визвольної боротьби нашого народу, примножуючи козацьку славу та надихаючи інших героїчною вдачею та майстерним володінням зброєю.
 
Тернопільський письменник Андрій Бачинський також презентує свою новинку – пригодницьку повість для молодшого шкільного віку «Детективи в Артеку», ілюстровану художницею Наталкою Гайдою. Герої повісті – тендітна юна скрипалька Оленка та її друзі Антон, Сашко і Сергій – під час відпочинку у таборі на березі Чорного моря випадково дізнаються про таємницю захованих неподалік коштовностей славнозвісної Міледі, героїні роману про трьох мушкетерів. Анотація до книжки обіцяє історію про пошуки скарбів, небезпечних контрабандистів, а також про справжню дружбу.
 
 
 
Вам може бути цікаво
Мости замість стін, або Що об’єднує українців?
«Експрес до Ґаліції». Уривок з нового детективного роману Богдана Коломійчука
Поки ще літо: книжки і кіно для літературного серпня
Знижки до -50% на електронні книжки Старого Лева
Старий Лев — на «Toloka» у Запоріжжі
Історія однієї обкладинки: Оксана Йориш і «Місто дівчат» Елізабет Ґілберт
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати