0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Дві книги ВСЛ – фіналісти премії ім. Юрія Шевельова
Журі щорічної премії імені Юрія Шевельова*, яку цьогоріч вручатимуть вчетверте, оголосило фіналістів. Серед претендентів на перемогу книга Віри Агеєвої «Дороги й середохрестя» та видання Вахтанґа Кебуладзе «Чарунки долі», що побачили світ у «Видавництві Старого Лева». 
 
«Дороги й середохрестя» — спроба письменниці та літературознавиці Віри Агеєвої розглянути найцікавіші тенденції й повороти, зміни і зміщення, розломи і зсуви у складному й контроверсійному українському літературному розвитку ХХ–ХХІ століть.
 
«Чарунки долі» Вахтанґа Кебуладзе — це збірка есеїв, на сторінках якої  зустрічаються філософи й митці з різних країн і часів. Автор змушує їх говорити одні з одними. Із цієї розмови народжуються нові історії, з яких і складено цю книжку.
 
Оголошення переможців відбудеться 17 грудня під час фестивалю української есеїстики ШЕРЕХ. Переможець премії отримає статуетку Бронзового Ангела, диплом лауреата та грошовою винагороду.
 
*Премія ім. Юрія Шевельова – щорічна літературна премія, що вручається українським письменникам за художню та наукову есеїстику.
 
Вам може бути цікаво
Даруємо знижку на книжку тижня: «Never stop»
Феномен Ульфа Старка
«Розарій» Анни Малігон. Вервечка битого скла
Тиждень Ульфа Старка
Топ-5 від Богдана Коломійчука: книжки, музика, кіно
Проза, таки проза: роман Василя Махна «Вічний календар»
stary_lev Стежити
дописів читачів