"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Дві книги Старого Лева – у довгому списку премії «Зустріч-2021»!
Стали відомі претенденти на перемогу у нагороді «Зустріч: Українсько-єврейська літературна премія» 2021 року в категорії нон-фікшн. Серед 10 книг довгого списку – два видання від Старого Лева: «Східно-Західна вулиця. Повернення до Львова» Філіпа Сендса та «Мої запасні життя» Ірини Славінської.
Повідомити,
коли з'явиться
Ми повідомимо Вас коли з'явиться цей товар на Вашу електронну пошту!
 
«Східно-Західна вулиця. Повернення до Львова» — спроба поговорити про минуле, в книжці відчитаєте водночас історичну детективну історію, історію родини й законний трилер, у якому Філіп Сендс подорожує між минулим і сьогоденням, переплітаючи кілька історій в одне ціле.
 
Чому Львів став точкою відліку сучасного міжнародного права? Який стосунок до цього мають найвидатніші юристи-міжнародники Лаутерпахт і Лемкін, чиї зусилля призвели до того, що терміни «злочини проти людяності» та «геноцид» включили до суду у Нюрнберзі? Вибудовуючи потужну подорож-медитацію, у якій на шляху пам’яті злочини й провини залишають шрами у поколіннях, з прогалинами, що завжди будуть таємницями інших, автор врешті знаходить й для себе несподівані відповіді на чимало питань.
 
 
 
 
 
«Мої запасні життя» — дебют Ірини Славінської в есеїстиці. Ця книжка — клаптикова ковдра, зібрана зі спогадів, рефлексій та міркувань. Журналістка, перекладачка та продюсерка «Радіо Культура», членкиня Українського ПЕН Ірина Славінська розмірковує про особисту історію, історію родини і роду, збирає докупи пазли спогадів з дитинства, навчання, подорожей, робочі ситуації з перекладацької і журналістської справ — аж до подій недавнього часу. Це визначення важливих у житті моментів — певних якорів і культурних кодів, якими залогінюємо себе у сучасну реальність. Маркування втрачених ланок пам’яті, які потребують усвідомлення, але не завжди підлягають відновленню. Історії інших людей, а чи навіть інших країн, які можна проживати, наче власні запасні життя.
 
Церемонія нагородження лауреатів відбудеться у вересні від час фестивалю BookForum. Переможець отримає грошову винагороду у розмірі 6 000 євро: автор – 4 000 євро, видавець – 2 000 євро. 4 фіналіста отримають винагороду по 250 євро кожен. Нагадаємо, 2020 року лауреатом премії став Василь Махно із книгою «Вічний календар».
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage