"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Друзі по скайп-спілкуванню
У Центральній бібліотеці для дітей ЦБС міста Львова відбулася скайп-зустріч дітей із письменницею Оксаною Лущевською. У затишній і надзвичайно приємній атмосфері діти та бібліотекарі змогли поставити Оксані усі запитання, які хотіли, та поділитися з нею своїми враженнями від прочитаних книг – «Друзі за листуванням», «Найкращі друзі», «Інший дім», які вийшли у «Видавництві Старого Лева». А також дізналися, коли і чому Оксана почала писати, скільки автобіографічного, а скільки вигаданого у її книжках, як їй живеться у США і чим вона там займається. І, навіть, познайомилися із котом письменниці, якого звати Карпо.
 
«Коли мені було десять років я вирішила написати книжку, - розповідає Оксана Лущевська. – Сіла і на одному подиху написала сім сторінок. Для мене тодішньої це було дуже багато. Я про цю «книжку» згадала вже у старшому віці, коли навчалася у США. Знайшла її і прочитала знову. Я так і недописала цю книгу, але це був мій перший письменницький досвід».
 
Завдяки скайп-зустірчі у Центральній бібліотеці для дітей маленькі книголюби дізналися, що Оксана у дитинстві асоціювала себе з Томом Соєром і Колькою Колючкою. Також Оксана розповіла, що діти в Америці та в Україні відрізняються лишень мовою, якою говорять: і там, і там вони різні і непередбачувані. Також письменниця наголосила: «З дітьми треба говорити про все, що їх цікавить і турбує. Не може бути тем табу. Чи це розлучення батьків, чи конфлікти в родині, хвороба когось з близьких, чи навіть смерть - говорити потрібно. Адже найкращий ключ до порозуміння – відкритість та готовність до спілкування».
 
 
На скайп-зустрічі Оксана Лущевська оголосила про початок цікавої акції «МОЄ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ».
 
«Друзі, чи ви маєте у вашому місті, містечку, селищі, селі улюблене місце? Те, про яке хотілося б розказати? І чи є місце, досі не пізнане за браком часу?
Наприклад, у книжці «Інший дім» головний персонаж Артем вивчає свою рідну Троєщину. А його сестра Поля вперше летить закордон і зможе розказати йому про побачене там.
 
Ми запрошуємо вас поділитися невеликим розповідями про ваше улюблене місце, що в ньому особливого і чому воно вам близьке.
 
Ваші розповіді будуть складатися в онлайн-альманах і публікуватися в блозі Оксани Лущевської на сайті «Видавництва Старого Лева», а також на сайті «Казкарка». А ті автори, які напишуть три найцікавіші розповіді, отримають у дарунок книжку.
 
Будь ласка, надсилайте свої історії на e-mail: olushchevska@gmail.com
 
Приєднуйтеся до сторінки «Інший дім» на Фейсбуці! І слідкуйте за новинами на сайті «Видавництва Старого Лева»!
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage