"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Дослідження: читання та українці
У рамках ХХІ Форуму видавців представили результати «Дослідження читання книжок», яке провила компанія «GFK Ukraine», щоб з’ясувати, що і як читають українці. Це дослідження проводилось уже вдруге за рік.
 
Серед опитаних – 1000 людей віком від 15 до 59 років з усіх регіонів країни, у тому числі зони АТО та Криму.
 
Як показало дослідження, кількість дорослих читачів у країні не змінилась – залишилася 51%, а от цей показник серед дітей впав із 57% до 44%. Натомість кількість часу, який ті відводять для читання, зменшився. Основними причинами такої ситуації реципієнти називали високу вартість книг та зацікавлення іншими видами проведення дозвілля.
 
Яким книгам віддають перевагу українці? Зазвичай, реципієнти зазначали, що читають детективи (12%), любовні романи (9%) та твори класики (6%). При цьому читачів детективного жанру стало більше, а кількість любителів класики зменшилась.
 
Результати дослідження свідчать про те, що жінки і чоловіки читають приблизно однаково, але при цьому жінки купують книги частіше (63% та 37% відповідно).
 
Найактивнішими читачами стали молодь (24%) та люди похилого віку (23%), а також більшу частку читачів становлять люди з вищою освітою, які мешкають у великих містах.
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage