0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Дослідження: читання та українці
У рамках ХХІ Форуму видавців представили результати «Дослідження читання книжок», яке провила компанія «GFK Ukraine», щоб з’ясувати, що і як читають українці. Це дослідження проводилось уже вдруге за рік.
 
Серед опитаних – 1000 людей віком від 15 до 59 років з усіх регіонів країни, у тому числі зони АТО та Криму.
 
Як показало дослідження, кількість дорослих читачів у країні не змінилась – залишилася 51%, а от цей показник серед дітей впав із 57% до 44%. Натомість кількість часу, який ті відводять для читання, зменшився. Основними причинами такої ситуації реципієнти називали високу вартість книг та зацікавлення іншими видами проведення дозвілля.
 
Яким книгам віддають перевагу українці? Зазвичай, реципієнти зазначали, що читають детективи (12%), любовні романи (9%) та твори класики (6%). При цьому читачів детективного жанру стало більше, а кількість любителів класики зменшилась.
 
Результати дослідження свідчать про те, що жінки і чоловіки читають приблизно однаково, але при цьому жінки купують книги частіше (63% та 37% відповідно).
 
Найактивнішими читачами стали молодь (24%) та люди похилого віку (23%), а також більшу частку читачів становлять люди з вищою освітою, які мешкають у великих містах.
 
 
 
Вам може бути цікаво
Уривок із роману Меґан Міранди «Ідеальна незнайомка»
Тест. Як добре ви знаєте «Маленькі історії Великих Людей»?
Екскаватори можуть все і навіть більше, або Великі пригоди маленького Еки
Київ та Одеса запрошують левенят на дитячі суботи
Склади своїх єдинорогів
Афини
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати