0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Дорж Бату: «Книжки для мене – це спроба сказати аудиторії дуже важливі речі»
Повернення, на яке так довго всі чекали! Цього разу сицилійка Франческа та інші члени команди 
Ціна у Спільноті Старого Лева
176 грн
 
Центру керування польотами NASA, майстерно описані Доржем Бату на сторінках нової книги «Франческа. Володарка офіцерського жетона», постають у нових ролях, мають складніші завдання та серйозніші проблеми. Але безпосередність, почуття гумору та терпіння, з якими вони приймають нові виклики, у них традиційно на висоті. Розмову про сюжетні лінії, роботу над книгою та плани на майбутнє модераторка Мар’яна Савка вела з Доржем Бату, Олексієм Парновським, Олексою Негребецьким та Олександром Ком’яховим.
 
Згадуючи про зміни, які відбулися за рік з улюбленими героями, автор розповів: «Книжка стала більшою, бо проблем стало більше, як і нових знань та досвідів. Якщо в першій ми тільки вчилися, були студентами, дуже багато помилялися, потрапляли у різні халепи, то у другій книзі знаємо трохи більше, трохи більше вміємо, у нас уже з’являються власні інтерни, ми самі когось вчимо. Зрештою ми беремо участь в абсолютно нових проектах, які справді реальні, за ними можна було спостерігати на сайті NASA».
 
 
«Ця книга результат роботи великої команди. Я склав тексти, Олекса Негребецький ці тексти перетворив на шедевр, Олександр Ком’яхов показав вам ту Франческу, яку він сам бачив, Мар’яна Савка координувала всі процеси, а Олексій Парновський читав мої тексти і, напевно, дуже сильно сміявся, бо я завжди з завмиранням серця очікую думки профільних науковців», – продовжив Дорж Бату, розповідаючи про роботу над книгою.
 
 
Автор передмови до видання, науковець та письменник Олексій Парновський згадує про наукову складову книги та дослідження космосу: «У другій книжці і читачі, і герої переходять зі статусу інтернів до статусу досвідчених фахівців у спогляданні роботи командного пункту. З наукової точки зору, робота над книгою пророблена дуже добре. В деяких питаннях, які стосувалися балістики космічних апаратів, Дорж справді радився зі мною».
 
 
До розмови також приєднався редактор обох частин «Франчески» Олекса Негребецький: «Я пропонував Доржу зробити дві книжки, а не одну. Одну випустити зараз, а другу – восени до Форуму видавців, адже пригод багато. Читаючи деякі епізоди з книги, у мене виникало враження, що вони в тій Америці в Командному пункті роблять дві речі: коригують супутники, а в перервах б’ються. Я казав це Доржеві, а він відповів, що таке життя».
 
«У мене таке враження, що зійшлись зірки, бо у нас фактично не було труднощів із розробкою ілюстрацій, а обкладинка першої частини й образ Франчески у мене виник одразу, щойно до мене звернувся Дорж», - поділився художник Олександр Ком’яхов.
 
 
«Мене називають письменником, а я насправді є оператором Центру управління польотами. Книжки для мене – це спроба сказати аудиторії дуже важливі речі: про команду, про сім’ю, про взаємопідтримку, про рівність прав. У цих двох книгах я сказав все, що хотів. Ми працюємо над питанням приїзду Франчески до України, але це складне завдання. Всі знають, що у неї аутизм. Я дуже боюсь публічних виступів, нервуюсь, панікую. А Франческа панікує у 100 разів більше. І щоб привезти її та показати публіці, нам потрібно дуже довго і наполегливо працювати, але ми докладаємо до цього зусиль. Вона і сама дуже хоче побувати в Україні… Ця книжка – остання про Франческу, але це не означає, що у мене закінчився матеріал. Матеріалу купа, просто напевно ми уже сказали все що хотіли», додав автор.
 
 
«Для мене складно визначити жанр цієї книги – це і художня література, і нон-фікшн, і репортажистика, і мотиваційна література. Це та книга, прочитавши яку, тобі стає простіше жити, ти на щось опираєшся, ти маєш певний ціннісний орієнтир. В цьому і полягає феномен Франчески, саме тому люди так її полюбили», підсумувала Мар’яна Савка.
 
 
Вам може бути цікаво
Презентація книги Михайла Винницького «Український Майдан, російська війна» у Львові
Від Бродвею до львівської площі Ринок. «Вулиці. Прогулянка по наймальовничіших вулицях світу»
Знижки на серійні книги до 50%!
Екскурсія землею мертвих: у Павла Вольвача виходить нова книжка
20+1, або Земля мертвих
Юрко Іздрик та «Інші речі»: поетичний вечір у Львові
stary_lev Стежити
дописів читачів