"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Дорогі українці, співвітчизники, великі та маленькі читачі України!
У ці бурхливі дні, на зламі епох «Видавництво Старого Лева» з великим хвилюванням стежить за всіма подіями і вболіває за швидке і мирне врегулювання суспільно-політичної ситуації в державі.
 
Ми однозначно віддаємо свій вибір за інтеграцію України з Європою, за європейські стандарти життя і загальнолюдські цінності під захистом правового суспільства. Зрештою, ми і творимо за європейським стандартом якості наші книги, ми відкриваємо для маленьких українських читачів провідних письменників світу і прагнемо, щоб українських письменників знали далеко за межами України.
 
Ми пишаємося поколінням молодих людей нашої країни, які росли і виховувалися зокрема і на книгах «Видавництва Старого Лева» і стали свідомими активними громадянами суспільства. Саме їм творити майбутнє держави Україна. Ми відчуваємо відповідальність за долю наших дітей і бажаємо їм гідного життя у вільній країні, яка поважає права громадян, де нема корупції і подвійних стандартів і де людина почуває себе захищеною конституцією держави.
 
Ми також хвилюємося за дітей, школярів, студентів, які мимоволі можуть постраждати у вуличних сутичках, і просимо батьків пам’ятати про те, що вони несуть відповідальність за дії дітей.
 
Ми просимо дорослих зберігати спокій, виваженість і тверезий розум. Віримо в перемогу світла і добра!
 
Слава Україні!
 
Мар’яна Савка, головний редактор і співзасновник «Видавництва Старого Лева»
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage