0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Додаток «Знайомство з туконі» вже доступний у GooglePlay!
Раді поділитися з вами суперновиною! Відтепер помандрувати у дивовижний світ туконі може кожен та будь-звідки! І все завдяки віртуальній реальності та додатку «Meeting Tukoni VR experience», створеному за серію книжок-картинок Оксани Були, який можна безкоштовно завантажити на свій ґаджет із GooglePlay!
 
 
Запустили проєкт «Знайомство з туконі» ще 2018 року Мистецький Арсенал, «New Cave Media», «Видавництво Старого Лева» за підтримки Благодійного фонду «ЛакіБукс» як спосіб показати, що найсучасніші технології не обов’язково відволікають від книжок, а навпаки можуть спонукати читати більше. Для створення програми поєднали віртуальну реальність з 360° відео, анімацією та книжковою ілюстрацією. Тоді проєкт представили на Книжковому Арсеналі, і сотні дорослих та малих читачів із задоволенням зазирнули у віртуальний світ туконі, аби познайомитися з цими дивовижними лісовими духами, які дбають про нашу природу і її мешканців.
 
 
Раніше туконі можна було зустріти у книжках «Ведмідь не хоче спати», «Зубр шукає гніздо», «Туконі — мешканець лісу» та «День народження ялинки», а також серії листівок, світшотів, значків та інших сувенірів від Оксани Були. Тепер же можна просто з власної домівки перенестися у світ магічних туконі — чи то простори карпатського хвойного лісу, чи на заквітчану гірську галявину. Все, що вам потрібно, — смартфон, додаток та VR-окуляри.
 
Вам може бути цікаво
«Амадока» Софії Андрухович: 832 сторінки на перехресті пам’яті і забуття
5 цікавих фактів з історії кіно
Амадока
Велика книга 30-денних викликів. 60 програм формування звичок для кращого життя
Замойська Олена
Каспер Розанна
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати