"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Дніпропетровська бібліотека створила електронний додаток «DneprLibrary»
Міська бібліотека у Дніпропетровську заохочує жителів міста до читання за допомогою спеціального електронного додатку «DneprLibrary». Завдяки програмі власники смартфонів та планшетів можуть читати електронні книжки, дізнаватися про цікаві заходи у міських закладах культури та ставити он-лайн запитання бібліотекарям.
 
На головній сторінці програми розміщена вся інформація про бібліотеку. В іншому розділі можна задати будь-яке питання бібліотекарю, наприклад, з’ясувати, чи є в бібліотеці та чи інша книга, і в якому відділі її можна отримати. У додатковій вкладці розміщена інформація про театри, музеї, галереї та інші заклади міста, а також історичні пам'ятки. Також є розділ «Топ-10 книг».
 
«Наші фахівці кожен місяць обирають з книг, які нещодавно надійшли до бібліотеки, десятку кращих книг. До кожної додається фото обкладинки, коротка анотація, і демо-версія. Тобто людина може в режимі он-лайн прочитати кілька перших сторінок книги, і якщо вона сподобається, людина може залишити заявку, і ми безкоштовно надішлемо електронну версію книги. Або ж можна прийти і взяти «класичну», паперову версію книги безпосередньо в бібліотеці», – говорить координатор проекту Артем Земляний.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage