"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Digital версію книжки «Мій дім і речі в нім» представили на данському ресурсі PIBOCO
PIBOCO (Picture Book Collective) – сервіс, який створює цифрові книжки, анімуючи вже відомі видання та надаючи їм нове життя в інтерактивному форматі. 19 листопада команда PIBOCO представила таку версію книжки-картонки українських художників Романи Романишин і Андрія Лесів (творча майстерня «Аґрафка») «Мій дім і речі в нім». Українською ця книга вийшла 2015 року у «Видавництві Старого Лева».
 
«Мій дім і речі в нім» – справжній скарб для малюків, які щойно починають вивчати світ довкола, та їхніх батьків. Тут сторінка за сторінкою показуються різні кімнати і те, що є в них – і ліжечко, і капці, і горнятко, і кран, і улюблені іграшки. «Мій дім і речі в нім» пропонує безліч можливостей для навчання, розвитку і спільних родинних приємностей.
 
 
Книга зацікавила і сервіс PIBOCO, які взялися за роботу над digital версією. Відтепер цифровий варіант доступний відразу данською, англійською і французькою мовами. PIBOCO працює за моделлю підписки, оформити яку та переглянути інтерактивну книжку «Мій дім і речі в нім» можна на сайті сервісу.
 
Романа Романишин та Андрій Лесів – одні з найбільш популярних українських ілюстраторів за кордоном. Їхні книги перекладені десятками мов та здобули чимало нагород. Серед видань – книги «Війна, що змінила Рондо», «Голосно, тихо, пошепки», «Я так бачу» та ін. Також автори ілюстрацій до книг як сучасних авторів, так і світової класики. 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage