"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

День закоханих Старий Лев відсвяткує у Києві

Друзі, ви вже знаєте, куди піти у День закоханих? Старий Лев запрошує на кілька заходів, які відбудуться у Києві з нагоди Дня Святого Валентина. Саме там ви зможете не лише цікаво та весело провести час, але й знайти чудові подарунки для коханих людей, серед чого і книги від ВСЛ. Адже, що може краще розповісти про почуття, ніж книга ;)

Протягом 11-14 лютого у  НКММК «Мистецький Арсенал»  (вул. Лаврська, 10-12) відбудеться «Арсенал Любові», де на гостей заходу чекає багато цікавих зустрічей, майстер-класів, лекцій,  а також музика, кіно, мистецтво та розіграш подарунків.

А у суботу, 13 лютого, запрошуємо на майстер-клас з виготовлення листівок за мотивами розмальовки-антистрес «Чарівний сад» Джоанни Басфорд, що вийшла у «Видавництві Старого Лева». Чудова нагода провести разом час з близькими, і подарувати коханим трішки кольорової любові J  Майстер-клас почнеться о 14.00.

Більше про «Арсенал Любові»  за посиланням. 

Протягом 12-14 лютого у Києві триватиме виставка-ярмарок «МЕДВІН: Рукоділля. ПОДАРУНКИ З ЛЮБОВ'Ю!», де окрім товарів для рукоділля, авторських Hand-made робіт, смачних подарунків, ви зможете знайти і книги від Старого Лева для маленьких та дорослих читачів.  

Місце проведення -  НСК «Олімпійський» (вул. Велика Васильківська, 55, павільйон №2).

Детальніше про захід.

Також 13 і 14 лютого зустрітися зі Старим Левом ви зможете і під час фестивалю  «UAmade in Love», який відбудеться у галереї «Лавра» (вул. Лаврська, 1). Тут  гості заходу зможуть насолодитися різноманітними смаколиками, зробити кілька оригінальних фото, знайти подарунки для коханих, і, звісно, весело провести час.

Більше про фестиваль тут.

 

 

 

 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage