0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Далекі близькі»: як можна перетворити слабкість на силу
Фото: Impact HUB Odessa, текст - Наталя Власенко
 
У вівторок, 2 червня, в антикафе Impact Hub Odessa відбулась зустріч із Володимиром Єрмоленком та презентація його книги «Далекі близькі» від «Видавництва Старого Лева». І можна з впевненістю сказати: презентація була вдалою! Було багато гостей, цікавих та небайдужих до філософії та літератури, автограф-сесія і захоплива розповідь автора про натхнення, пошуки та ідею створення книги.
 
«Далекі близькі» – друга книжка українського філософа та публіциста Володимира Єрмоленка. Це книжка про Руссо, Казанову, Гофмана, Флобера, Дерріда, Зонтаґ, Барта, Ґарі – і водночас про близькість, насолоду, невидимість, втрату, повільність та чуттєвість. 
 
Кожному із нас чогось в житті не вистачає, кожен має свої вади й недоліки. Але питання не в цих вадах; питання у тому, що ми з цими вадами робимо, аби перетворити на свої переваги. Так, Володимир Єрмоленко навів слушний приклад із життя Жана-Жака Руссо: попри фізичні вади та соціальні комплекси (страх вільно висловлюватись на людях) Руссо став великим письменником та філософом, бо почав багато писати й викладати свої думки на папері.
«Далекі близькі» - це книга про те, як можна перетворити слабкість на силу, а ваду – на перевагу. Про філософів та письменників, які жили давно, але яких можна сприймати як близьких та рідних. Не думати про них як про закам’янілі навіки пам’ятники, а ставитись як до друзів, з якими можна поспілкуватись. Ця книга – не просто збірка есеїв про класиків. Це, чи не в першу чергу, - погляд у себе, всередину. Намагання побачити крізь призму інших життів себе. Зуміти виправитись, перетворити вади на плюси. Стати кращим. А також побачити в класиках філософії та літератури звичайних людей, зі своїми буденними проблемами, недоліками, емоціями, переживаннями; таких самих людей, як ми. Близьких. 
 
 
Вам може бути цікаво
Дивні, але захопливі: 3 книжки, від яких неможливо відірватись
(Не)ідеальні люди в ідеальному світі: рецензія на книгу Елізабет Ґілберт «Місто дівчат»
Ганна Лелів про віру в себе і «928 миль від дому»
Топ-5 книг від Наталі Іваничук
Одеська книгарня-кав`ярня Старого Лева не працюватиме 8-11 червня
Онлайн-презентація збірки Анни Малігон «Розарій»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
круто
24-11-2019 19:11 |