"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Читай українською: ТОП-5 книг для пізнавальних вихідних
Про ісламізм та його значення для світу, про хакерів, які здійснили цифрову революцію, чи про бізнес та прибутки – книги на будь-який смак.
 
 
Вихідні – ідеальний час, щоб приділити декілька годин читанню. А щоб цей час пройшов не лише приємно, а й корисно, варто взяти до рук правильну книгу.
 
"Інноватори. Як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію" Волтера Айзексона
 
Найкраща книжка року за версією New York Times, Financial Times та Washington Post.
 
Мало хто знає, що теорію сучасного цифрового світу сформулювала жінка ще в середині ХІХ століття — донька Байрона леді Лавлейс. За півтора століття цифрову еру наближали багато людей, проте більшість так і залишилася в тіні.
 
Це книжка про різні етапи цифрової революції, про гіків, хакерів і мрійників, які кардинально змінили світ і підхід до бізнесу. Вона про диваків, яким нині людство завдячує електронним комфортом: Алана Тюрінга, Біла Ґейтса, Стіва Возняка, Стіва Джобса, Ларі Пейджа й інших.
 
Із неї ви дізнаєтеся про глибокі інновації і роль творчої співпраці в історії людства.
 
Видавництво "Наш формат"
 
"Ісламізм. Значення для світу і Близького Сходу" Тарек Осман
 
Тарек Осман пояснює, як політичний іслам спромігся здобути перемогу на виборах, і як ісламісти різних країн поводилися, прийшовши до влади.
 
На Близькому Сході зараз точиться запекла політична, соціальна та культурна боротьба. По один бік барикад знаходяться ісламісти: ті, хто вважає, що ідентичність регіону має визначати іслам. Їм протистоять націоналісти, секуляристи, королівські родини, збройні сили: вони певні, що ісламізм становить серйозну загрозу для національної безпеки, історичної ідентичності й цілісності суспільства.
 
У цій провокативній і неймовірно важливій книжці простежено розвиток найбільших і найвпливовіших ісламістських груп на Близькому Сході у минулому столітті.
 
Видавництво "Основи"
 
"Китайська модель. Політична маритократія та межі демократії" Деніела Белла
 
Одна з найкращих книжок 2015 року за версією Financial Times.
 
На Заході політичні системи звикли ділити на "хороші" демократії і "погані" авторитарні режими. На думку політолога й колумніста Деніела Белла, нинішній політичний режим Китаю стоїть десь посередині між двома крайнощами.
 
Він вважає, що так званий тамтешній комунізм останніми роками трансформувався в політичну меритократію. Чим цей режим характеризується? Яких вад йому слід уникати? Які його беззаперечні переваги не можна ігнорувати і як їх успішно поєднати з демократичними цінностями?
 
Видавництво "Наш формат"
 
 
"12 неймовірних жінок: про цінності, які творять людину" Савка Мар'яна
 
Дванадцять жінок, дванадцять цінностей, дванадцять відвертих розмов. Ма­р’я­ні Савці вдалося створити особливий комунікаційний простір, у якому витворився жіночий обмін думками та ідеями про найголовніше: любов, справедливість, милосердя, толерантність... Такий, у якому ми вчимося думати по-новому, вголос говорити про те, що важливо.
 
У цій книжці — цікаві ідеї, життєвий досвід, думки та роздуми про те, що на­пов­нює людське життя, що збагачує його по-справжньому.
 
"Видавництво Старого Лева"
 
"Від хорошого до величного" Джима Коллінза
 
Настільна книга провідних топ-менеджерів світу. Продано понад 3 млн примірників. Видання перекладене понад 30 мовами.
 
У цій книжці американський бізнес-консультант і письменник Джим Коллінз аналізує діяльність і структуру компаній, яким вдалося здійснити прорив у вищу лігу бізнесу.
Він відібрав фірми, які, попри всі кризи, п'ятнадцять років поспіль показували найкращі результати у своїй галузі. Як Gillette, Kimberly-Clark, Philip Morris та іншим вдалося взяти настільки високу планку?
 
Джим Коллінз називає дев'ять кроків, що дозволять розкрутити маховик успіху до швидкості, яка приносить шалені прибутки.
 
Видавництво "Наш формат"
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage