0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Читання робить нас більш привабливими
Досвідчені любителі книг є привабливішими, ніж люди, які читають мало або не читають взагалі, – стверджує статистика британських сайтів знайомств. Виявляється, користувачі, які у своєму профілі пишуть про улюблені видання, мають більше шансів зацікавити потенційних партнерів. 
 
 
Окрім того, назви ваших улюблених книг також впливають на рішення прихильників інтернет-знайомств. Наприклад, згідно з даними ресурсу «eHarmony», «Голодні ігри» Сюзанни Коллінз у переліку улюблених книг у жінок та бізнес-книги підприємця Річарда Бренсона у чоловіків – гарантія того, що користувач стане популярним. Книга «Дівчина з татуюванням дракона» Стіґа Ларссона є хітом як серед жінок, так і серед чоловіків.
 
Але яким би книгам користувачі не надавали перевагу, читачі у будь-якому випадку у виграші. Згідно зі статистикою, чоловіки, які у своєму профілі стверджують, що люблять книги, отримують на 19% більше повідомлень. Для жінок ця цифра становить 3%.
 
У минулому році додаток знайомств «My Bae» також повідомляв, що люди, які вказували «читання» серед своїх вподобань, були більш успішними у пошуках своїх половинок. Окрім того, низка провідних дослідницьких центрів світу довели, що читання розвиває емпатію та знижує рівень стресу, відтак робить нас більш успішними і щасливими.
 
Вам може бути цікаво
Підлітковий «свіжачок»: 10 книжок на літні канікули
Вірш дня. Маріанна Кіяновська
«Франческа. Володарка офіцерського жетона». Уривок з книжки Доржа Бату
Даруємо знижку на книжку тижня Тома Генкса
За книжкою Террі Пратчетта створять анімаційний фільм
«Жизня» Олега Сенцова – це про нас усіх
stary_lev Стежити
1839 дописів 41793 читачів