"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Читальня просто неба: вулиця Лесі Українки
З нагоди Форуму видавців у Львові та у рамках «Львів читає всюди» «Видавництво Старого Лева» презентує проект «Читальня просто неба: вулиця Лесі Українки». Акція розпочнеться у п’ятницю, 5 вересня, о 18.00.
 
На один день одна з центральних пішохідних вулиць Львова, яка названа на честь видатної української письменниці Лесі Українки, перетвориться на читальню просто неба. Це буде своєрідний літературний простір, у якому усіх оточать поетичні рядки, зустрінуть відомі поети, які читатимуть власні твори на лавках серед перехожих. Це буде добра нагода послухати українських авторів, почитати українські книги та першими натрапити на книжкові новинки цьогорічного Форуму видавців від «Видавництва Старого Лева». Вулиця буде оформлена цитатами з поетичних творів Лесі Українки та українських поетів, звучатиме ненав’язлива вулична музика. Лавки перетворяться на комфортні місця для читання, а одразу поряд з ними можна буде взяти книжки та горня чаю чи кави.
 
У Читальні просто неба свої твори читатимуть поети Мар’яна Савка, Остап Сливинський, Ірина Старовойт, Катерина Міхаліцина, Грицько Семенчук. Музичний настрій забезпечить чудовий гурт «Три кроки в ніч». А своєрідну поетичну екскурсію вулицею проведе Тетяна Пилипець.
 
В рамках проекту «Львів читає всюди» також у вересні запланований фотоконкурс «ДЕ? ти читаєш у Львові» та запровадження Книжкового меню в готелях Львова.

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage