"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Читальня просто неба
Ввечері 5 вересня вулиця Лесі Українки у Львові перетворилася на поетичну алею. Адже саме там відбувалась «Читальня просто неба» від «Видавництва Старого Лева».
 
Звичайні лавки на вулиці вкрилися теплими пледами та подушками, з’явилися столики зі смачним печивом, а серед усього цього знайшли своє місце листівки із віршами та цитатами. У такій затишній атмосфері розпочались літературні читання.
Лунала поезія Мар’яни Савки, Остапа Сливинського, Ірини Старовойт, Катерини Міхаліциної, Грицька Семенчука.
 

 

    
 
 

Окрім своїх, поети читали і вірші Лесі Українки, іменем якої названо місце події. Також до акції долучилися і звичайні прохожі, які

поділилися з присутніми своїми творчими здобутками. Усю цю поетичну атмосферу обрамлювала не менш чуттєва музика у виконанні гурту «Три кроки в ніч».

Поетичний вечір був настільки чарівний, що кожної хвилини аудиторія слухачів збільшувалась: дійство підтримали не лише друзі Старого Лева, але й звичайні перехожі. Навіть мешканці сусідніх будинків визирали з вікон та балконів, дослухаючись до віршів. Усі спілкувались, слухали вірші та музику, знайомились з книжковими новинками від видавництва, а дехто ще й встиг взяти автографи в улюблених поетів.

 
 
 
 
 

 

 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage