"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Чи люблять діти читати? Нове дослідження
 
Видавництво «Scholastic» опублікувало результати опитування «Kids & Family Reading» щодо читацьких уподобань дітей. Дослідження охопило англомовних читачів у віці від 6 до 17 років з США, Великобританії, Індії та Австралії.
 
Реципієнтів запитували про їхні улюблені книги, про те, які теми та ілюстрації вони хотіли б бачити у дитячих виданнях, чи ставляться вони до книг як до розваги тощо. Як показало дослідження, більшість дітей отримують задоволення та радість від літератури. 86% опитаних вважають, що читання є важливим  і позитивно вплине на їхнє майбутнє. При цьому 58% з них люблять читати задля розваги.
 
Проте чимало школярів мають складності із пошуками цікавої книги. 41% дітей постає перед труднощами у виборі книги, і чим дорослішими стають діти, тим актуальнішим є для них це питання. При цьому з проблемою вибору стикаються 26% завзятих читачів та 57% тих, хто рідко бере до рук книгу.
 
Що стосується батьків – 29% з них розповідають, що їхні діти потребують допомоги у виборі літератури, зокрема для читання як відпочинку чи розваги. Попри те, що діти часто стикаються з такою проблемою, це не спиняє 45% хлопців та 36% дівчат знаходити цікаві для себе твори. 
 
Як свідчать результати опитування, особливу насолоду і батькам, і дітям приносить читання вголос. 72% дітей та 77% дорослих вважають це особливим часом, який можна провести разом із родиною. 
 
 


Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage