0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Чудова сімка: Підліткові новинки з Дитячого форуму у Львові
Дитячий форум — книжковий фестиваль, повністю присвячений дитячій літературі. У цьому році він пройде 10-13 травня. У минулій добірці були рекомендації про найкращі дитячі книжки Форуму для молодшого віку, а тепер — новинки для старших дітей та підлітків.
 
Татьяна Гордиенко, WoMo
 
 
Лариса Денисенко, «Видавництво Старого Лева»
 
Дитячі психологи впевнені: собака у домі — запорука більш гармонійного психологічного розвитку дитини. Адже завдяки чотирилапому другові дитина вчиться співпереживати, проявляти турботу. І якщо про те, де взяти песика, ви вже знаєте (звісно, у притулку, де він вас терпляче чекає!), то як вибрати того, хто вам підійде найбільше, вам підкаже книжка Лариси Денисенко з підзаголовком «Все, що треба знати про собак».
 
Де ESC з моїх халеп?
Тетяна Стрижевська, «Легенда»
 
Не так давно Тетяна Стрижевська потішила нас дотепною, захоплюючою книжкою про пригоди міських дівчат у карпатських лісах «Файні, тОвсті дівки, йо!«, яка вийшла друком у видавництві «Фонтан казок». Це була історія про звичайних дівчат у надзвичайних умовах. Тепер на нас чекає історія про не зовсім звичайну 15-річну Сніжану, яка має синє волосся, захоплюється аніме та комп’ютерними іграми-стрілялками, розуміється на програмному забезпеченні, але мало що розуміє про кохання. Але є речі, які важко пізнати теоретично, тому перше кохання вже на порозі — й воно зовсім не таке, яким Сніжка собі його уявляла.
 
Привіт, вовки!
Дорота Касьянович, «Урбіно»
 
Головному герою книжки 11 років, у нього мало друзів (а віднедавна жодного), дуже розвинена уява, а батьки зовсім його не розуміють. Від такої самотності діти бувають дуже нещасливими, якщо тільки їм не пощастить знайти надихаючого дорослого друга. І такий у хлопчика Філіпа з’являється — це його рідна тітонька-письменниця, яку, звісно, мама не схвалює. Що це за професія — письменниця? Хтозна, чому ця письменниця навчить племінника? Та звісно чому: Філіп вже пише книжку, у якій кожен впізнає себе.
 
Драконаріум
Едіт Несбіт, «Навчальна книга — «Богдан»
 
Едіт Несбіт — класична дитяча письменниця, яку ми не читали, а ось наші діти мають нагоду познайомитися з її книжками. Дракони були актуальною дитячою темою як сто років тому, так і сьогодні. Уявіть собі, що один драком зжер футбольну команду-лідера національного чемпіонату. Цей випадок призвів до занепаду цього виду спорта у всій державі, дракони заполонили всю країну, а преса мовчить. Це зрада! Тільки діти можуть з ними впоратись.
 
 
Том Еґеланн, «Видавництво Старого Лева»
 
Ви вже прочитали «Таємницю катакомб» про пригоди Роберта у підземному Римі? Тепер хлопцю доведеться брати участь у дослідженні щойно відшуканого корабля вікінгів, який готує археологам багато таємничих відкриттів про скарб з Міклаґарда, привида та кінець світу. Такий собі дитячий «Код да Вінчі», дуже захоплюючий.
 
Школа добра и зла. Світ без принців. Книга 2
Зоман Чейнані, «Ранок»
 
У першій книзі ми вже познайомились з Софі та Агатою, дівчатами, яким довелося побувати у світі, де існує Школа добра і зла, а одній з подруг — Агаті, навіть закохатися у тамтешнього принца. Друга книга починається з того, що після багатьох випробувань дівчата повернулися додому. Але відданість подруги не замінить кохання принца. Тому через бажання Агати повернутися, портал до Школи знову відкривається, але тепер там все не так: не Добро проти Зла, а дівчата проти хлопців.
 
Людина-павук. Світ очима супергероя
Даніель Воллес, «КМ-Букс»
 
Як бачить світ супергерой? У нього є певні проблеми, які суперздібностями не вирішити. Наприклад, коли проблеми з коханою дівчиною. Плюс, звісно, все це подвійне життя і набридливі лиходії: доктор Восьминіг і Зелений Гоблін. Герої початківці отримають корисні поради від Павучка про те, як долати усі перешкоди та досягати успіху.
 
 
Вам може бути цікаво
Обрати професію та врятувати планету: онлайн-обговорення книги «Ловець пластику та інші професії майбутнього»
Що важливо знати про книгу «Таємниця Життя та смерті»: поради авторки, психологині Світлани Ройз
Пришестя «Бога свободи» в Тернополі: презентація книжки Юлії Мусаковської
Вірші з афинами і голосом дримби: Власта Власенко презентувала книжку поезій
«Видавництво Старого Лева» їде на «Mariupol Open Book»
Поразка — це ще не кінець. Цитати із книги «Сніги Кіліманджаро»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати