"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Червоні Хащі» — нова книжка від Фоззі
Щойно на полицях книгарень з'явилася новинка від «Видавництва Старого Лева» та Олександра Фоззі Сидоренка — книжка «Червоні Хащі». Це перша книга для дорослих читачів від співака, журналіста та письменника, написана українською мовою. 
Тираж закінчився
 
 
Її історія почалася у лютому 2016 року, коли Фоззі потрапив до лікарні із травмою ніг. До його палати зазирнув старенький дідусь, щоби подивитися разом футбол. Так з'явився перший прототип героя з історії “про дідусів із будинку престарілих, котрі продовжують собі життя завдяки тому, що один із них дуже любить футбол і не дає решті спокою”. Книжка присвячена журналісту Ігорю Пелиху. Художнє оформлення видання створила Оксана Йориш. 
 
«Серед хворих і нянечок ширилися чутки, що я — це якийсь артист естради, котрий зазнав травми під час “Диких танців”, — і вони по черзі заходили знайомитись. Але того разу до мене зазирнув не похмільний бомж, а інший сусід — старенький дідусь. Він почув із моєї палати голос коментатора і вирішив запитати, хто грає і який рахунок. Він додивився зі мною матч (“Шахтар” скатав нулівку зі “Шальке”), погодився взяти печива до чаю і поїхав до себе — на протилежний бік Другої травматології, де телевізор приймав тільки “Інтер”. Тієї ночі про сон не йшлося: боліли ноги. Тому я лежав собі й лежав, а десь під час сніданку записав стислий сценарний план цієї розповіді», — пише в післямові історію написання Олександр Фоззі Сидоренко.
 
 
«Червоні Хащі» — книжка про те, як віднайти загублений або забутий чи вичерпаний роками сенс життя. Це історія мешканців будинку для людей похилого віку, який стоїть посеред лісу біля Черкас. Богдан Васильович Ковтун, колишній шкільний вчитель, приїжджає туди доживати віку. І раптом починає проживати нове, не зовсім зрозуміле йому життя. Там він зустрічає Йосипа Старенького, Журбу, Рибу та найкращого в світі пса. А ще стає свідком та учасником інтриг, дружби та ворожнечі, хитромудрих витівок, пустотливих радощів, зворушливого самозречення, подвигів та щемливої людяності, якої то бракує, то раптом стає несподівано багато.
 
Перша презентація роману «Червоні Хащі» відбудеться вже 23 травня на Книжковому Арсеналі у Києві:
18:00 ​–​ 18:45 – ​Наші​ «Червоні хащі».​ Презентація роману Фоззі про співжиття та порозуміння без належних на те умов – Учасники: Олександр Фоззі Сидоренко, Володимир Бєглов – Зал «Пролог», Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 12)​.
 
 
Це історія сусідства, співжиття та порозуміння попри розбіжності в біографіях. Неважливо, якою мовою ти говориш, які історії мав раніше, де народився, вчився та чи читав класику. Головне, щоб уболівав за наших.
 
«”Червоні Хащі” — це неочікуваний роман-виховання, в якому замість юнаків фігурують чоловіки, що встигли побачити життя. Та замість мудрої й виваженої старості (яка зазвичай трапляється з героями казок у їхньому віці) перед персонажами роману постають нові випробування і нове життя». (Тетяна Петренко, «Читомо»)
Олександр Фоззі Сидоренко — музикант гурту «Танок на Майдані Конґо». Журналіст і письменник. Народився 1973 року в Харкові. Закінчив Київський міжнародний університет за фахом «журналіст-телевізійник». Видав чотири книги прози.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage