"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Чарунки долі» Вахтанґа Кебуладзе презентують у Львові
Про модний вік, владу і насильство, користь краси і контрабанду розуму, порно і «кінець Європи», антисексуальну контрреволюцію та ікону як спосіб присутності, а також про те, як думки стають мистецтвом, а філософія літературою розповість філософ, перекладач, поет і публіцист Вахтанґ Кебуладзе. Зустріч із ним та презентації його книжки «Чарунки долі», що вийшла у «Видавництві Старого Лева», відбудеться у Львові, у четвер, 23 червня у книгарні «Є» (просп. Свободи, 7). Початок о 18:30. Модеруватиме зустріч Марія Титаренко.
 
Вахтанґ Кебуладзе – філософ, майстер оповідей, чоловік, у крові якого тече рок-н-рол. Він вміє ставити важливі акценти та конструювати висновки і логічні ланцюжки, проводити найнеочікуваніші паралелі та вибудовувати нові концепції бачення і сприйняття. З ним цікаво говорити, його неймовірно цінно слухати. Назву книги «Чарунки долі» Вахтанґ Кебуладзе пояснює так: «Чарунка - це лунка, фрагмент чогось в одній площині. У книзі немає наскрізного сюжету, це фрагменти думок, життів, епох. Але, разом з тим, це все частинки великої історії мистецтва та філософії». На сторінках книжки  «Чарунки долі» зустрічаються філософи й митці з різних країн і часів. Автор змушує їх говорити одні з одними. Із цієї розмови народжуються нові історії, з яких і складено цю книжку. «Теми цих оповідок не задані єдиним сюжетом або загальною ідеєю, вони вигулькують випадково, - каже  Вахтанґ Кебуладзе. - При цьому можливі й навіть необхідні повтори фрагментів одних оповідок в інших. Адже всі ці теми вплетені в тканину оповідання про світ, яку створюють різні оповідачі. Повтори — вузли переплетень. Оповідки — чарунки долі. Оповідач — стрибун, що стрибає від чарунки до чарунки. Траєкторія його стрибків примхлива, не пряма лінія з чіткою спрямованістю, а зигзагоподібні переплетені вічка. До того ж оповідачів багато, траєкторії їхніх стрибків деколи перетинаються, а деколи скеровані у різні боки. Так у поліфонії оповідок про світ нашого життя створюється мережа нашої сили».
 
Вахтанґ Кебуладзе - філософ, перекладач, поет і публіцист, автор пісень і вокаліст рок-гурту «Джин». Закінчив Київський Національний університет імені Тараса Шевченка, стажувався у німецьких університетах в Констанці та Фрайбурзі. Тепер викладає в КНУ ім.. Тараса Шевченка та Києво-Могилянській академії. Численні наукові та публіцистичні статті автора виходили друком українською, німецькою та російською мовами в Україні, Австрії, Білорусі, Литві, Німеччині, Польщі, Румунії, Словенії та Чехії. Переклав з німецької на українську і опублікував книжки Бернгарда Вальденфельса «Топографія Чужого», Едмунда Гусерля «Досвід і судження», Альфреда Шюца і Томаса Лукмана «Структури життєсвіту». У 2011 році написав і видав друком книжку «Феноменологія досвіду». У 2016 році у «Видавництві Старого Лева» вийшла книжка Вахтанґа «Чарунки долі».
 
Марія Титаренко - кандидат наук із соціальних комунікацій; доцент кафедри медіакомунікацій Гуманітарного факультету Українського Католицького Університету. У 2002-2005 рр. – журналіст Мистецького Об’єднання «Дзиґа»; 2004-2005 рр. – колумніст львівської газети «Поступ»; від 2009 р. – український кореспондент журналу ONE (Нью-Йорк). З 2004 року займається науково-педагогічною роботою. Стипендіат програми Фулбрайт (США, 2008-2009 рр.). Наукові інтереси: есеїстика, новий журналізм, креативне письмо, медіа-антропологія. Навчальні курси: Есеїстика; Медіадослідження.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage