"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Чарівний сад» ‒ на верхівці рейтингу Amazon
Серія розмальовок-антистрес для дорослих шотландської художниці Джоанни Басфорд очолює рейтинг бестселерів інтернет-магазину Amazon. Розмальовки «Чарівний сад» та «Зачарований ліс» перевершили новий роман Харпер Лі «Іди постав сторожа» та цикл книг Джорджа Мартіна «Пісня льоду та полум’я» («Гра престолів»). В українському перекладі розмальовки вийшли у «Видавництві Старого Лева».
 
Розфарбовування пташок, квіточок та дерев настільки захопило людей по всьому світу, що на сьогоднішній день розійшлись майже 1,5 мільйони примірників «Чарівного саду» у багатьох країнах. А власниками нової  книги Джоанни Басфорд «Зачарований Ліс», продаж якої стартував на початку березня, стали вже 226 тисяч людей. 
 
«Це було божевілля. За останні кілька тижнів з моменту продажу «Зачарованого лісу» почалось цілковите безумство, але фантастичне безумство», - розповідає Елеонор Блатервіч, керівник відділу продажів і маркетингу британського видавництва Laurence King Publishing.
 
«Я думаю, що це дійсно заспокоює, якщо робити щось подібне, відволікатись, - говорить Джоанна Басфорд. – І це творчо. Для багатьох людей малювати на чистому аркуші  надто складно, а у розмальовках лише потрібно додати колір. А ще це трохи ностальгічно».
 
Вже зараз художниця працює над третьою книгою із серії розмальовок-антистрес для дорослих. 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage