"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Братик Біль, Сестричка Радість» та Богдана Матіяш у Книгарні «Є»
Прохолодного осіннього дня київська Книгарня «Є» наповнилася затишком, теплом, добрими людьми і квітами. Презентували книжку «Братик Біль, Сестричка Радість» Богдани Матіяш, книжку поетичних есеїв про найважливіші речі у житті людини - любов, вдячність, упокорення, радість, біль.
 
На презентацію зі Львова приїхали головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар'яна Савка і директор видавництва Микола Шейко. Мар'яна Савка у вступному слові сказала, що ця книга Богдани означає дорослішання видавництва, яке готове вести з читачем глибокий діалог про, на перший погляд, прості, але надзвичайно важливі речі.
 
   
 
Модерував зустріч філософ, відомий блогер Володимир Єрмоленко. Він зауважив, що це, можливо, найсвітліша книг з тих, які він читав останнім часом.
 
Богдана розповідала про книгу і пов'язаних з нею людей, про щоденний досвід зачудування світом, звичайними буденними речами, про спостереження за тим, як змінюється життя довкола нас, виростають дерева і квіти, змінюється наше ставлення до світу. А після зустрічі до письменниці вишикувалася довга черга майбутніх читачів книги за атографом. І не було жодного байдужого обличчя.
 
   
 
Знимкувала Наталка Дяченко

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage