0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Бойня номер п’ять» Курта Воннеґута стане серіалом
Чудові новини для шанувальників творчості Курта Воннеґута! Ще одна його книга буде адаптована для телеекранів. Цього разу це один із найвідоміших романів автора – «Бойня номер п’ять». Роботу над серіалом вестиме студія «Universal Cable».
 
 
Наразі відомо, що історію про нищівне бомбардування Дрездена англо-американською авіацією навесні 1945 року адаптуватиме сценарист та продюсер Патрік Макманус («Happy!», «Марко Поло»).  Також до роботи над серіалом приєднаються продюсери Ґейл Анн Гурд з Valhalla Entertainment, Джон Браун з Ensemble Entertainment та Бредлі Оновер з Brand Y Media.
 
«Це, безумовно, улюблена книга багатьох з нас, – говорить Еліза Гендерсон, старший віце-президент з розвитку Universal Cable. – Ми довго чекали, доки права на неї будуть вільними. Як тільки це сталося, ми їх вхопили».
 
Макманус зазначив, що він планує не лише розповісти історію головного героя книжки – Біллі Пілігрима, – а й розширити світ роману Воннеґута. «Немає тем, які Воннеґут відкидав, –  сказав Макманус. – Але в книзі є такі, які натякають на значно більший світ. Я говорю не тільки про вихід у космічний простір, а й про натяки на балканізацію США (розділення єдиної території на менші частини – ред.) та на бомбардування водневими бомбами Америки. Я відчуваю, що сучасне телебачення – єдиний спосіб розповісти цю історію. Хоча книга складається всього лише з 275 сторінок, я думаю, що розповідь слід розширити експоненціально».
 
Вам може бути цікаво
Гармонія тексту та ілюстрацій: Топ-12 книжок для дітей з авторським художнім оформленням
«Танець недоумка»: планетарна фантастика, що плавить мозок
Ірина Славінська розповість про «Мої запасні життя» в трьох містах України
Джон ле Карре отримає премію $100 тис за «вклад у демократію»
Топ 5 книг про чарівних істот на будь-який смак
Від да Вінчі до Лінкольна: що б його почитати?
stary_lev Стежити
дописів читачів