0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«bOtaN» - новий формат бібліотеки
Ain 
 
У Києві з`явився новий культурний простір – бібліотека «bOtaN». Цей заклад побудований на основі концепції LLL (Life Long Learning*), а представлені там книги здебільшого присвячені темам бізнесу та стилю життя. 
 
Ідея такої бібліотеки виникла та втілилася коштом людей, які впевнені, що розвиватися треба постійно. А щоб це можна було робити з комфортом, «bOtaN» облаштували у сучасному стилі: торшери, стильні дрібнички, м`які крісла та навіть гамаки. І хоча тут можна гарно проводити  час за книгою чи роботою, бурні дискусії організовувати не вдасться. Кредо бібліотеки – тиша і відпочинок. 
 
Книги у бібліотеці поділені на такі блоки: «Справа», «Досвід», «Особистість», «Наука», «Художнє». 
 
«До книг ми ставимося дуже уважно, тому, наприклад, у нас немає посібника з SMM за 2003 рік та інших «нефритових стрижнів». Бізнес-література лише актуальна (не старше 5 років) і «must read», - розповідає керівник проекту Олена Іванова.
 
Бібліотека знаходиться за адресою М. Київ, вул. Воздвиженська, 9-19.
 
* Life Long Learning - це концепція постійного, добровільного пошуку нових знань з як професійних, так і з особистих причин. Подібний спосіб життя сприяє професійному зростанню та конкурентоспроможності людини на ринку праці, і при цьому є найважливішою частиною особистісного зростання. У масштабах країни масове прийняття цієї концепції позитивно впливає на формування людського та інтелектуального капіталу та його якості, чим напряму допомагає розвитку економіки.
 
Вам може бути цікаво
Джаред Лето зіграє Енді Воргола у новому фільмі про митця
Не будь овочем: як зберегти мозок від маніпуляторів
Мости замість стін, або Що об’єднує українців?
«Експрес до Ґаліції». Уривок з нового детективного роману Богдана Коломійчука
Поки ще літо: книжки і кіно для літературного серпня
Знижки до -50% на електронні книжки Старого Лева
stary_lev Стежити
дописів читачів