0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«bOtaN» - новий формат бібліотеки
Ain 
 
У Києві з`явився новий культурний простір – бібліотека «bOtaN». Цей заклад побудований на основі концепції LLL (Life Long Learning*), а представлені там книги здебільшого присвячені темам бізнесу та стилю життя. 
 
Ідея такої бібліотеки виникла та втілилася коштом людей, які впевнені, що розвиватися треба постійно. А щоб це можна було робити з комфортом, «bOtaN» облаштували у сучасному стилі: торшери, стильні дрібнички, м`які крісла та навіть гамаки. І хоча тут можна гарно проводити  час за книгою чи роботою, бурні дискусії організовувати не вдасться. Кредо бібліотеки – тиша і відпочинок. 
 
Книги у бібліотеці поділені на такі блоки: «Справа», «Досвід», «Особистість», «Наука», «Художнє». 
 
«До книг ми ставимося дуже уважно, тому, наприклад, у нас немає посібника з SMM за 2003 рік та інших «нефритових стрижнів». Бізнес-література лише актуальна (не старше 5 років) і «must read», - розповідає керівник проекту Олена Іванова.
 
Бібліотека знаходиться за адресою М. Київ, вул. Воздвиженська, 9-19.
 
* Life Long Learning - це концепція постійного, добровільного пошуку нових знань з як професійних, так і з особистих причин. Подібний спосіб життя сприяє професійному зростанню та конкурентоспроможності людини на ринку праці, і при цьому є найважливішою частиною особистісного зростання. У масштабах країни масове прийняття цієї концепції позитивно впливає на формування людського та інтелектуального капіталу та його якості, чим напряму допомагає розвитку економіки.
 
Вам може бути цікаво
Скандинавська читанка
Гармонія тексту та ілюстрацій: Топ-12 книжок для дітей з авторським художнім оформленням
«Танець недоумка»: планетарна фантастика, що плавить мозок
Ірина Славінська розповість про «Мої запасні життя» в трьох містах України
Джон ле Карре отримає премію $100 тис за «вклад у демократію»
Топ 5 книг про чарівних істот на будь-який смак
stary_lev Стежити
дописів читачів