"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Борис Єґіазарян: «Ці історії – це щастя мене-дитини та біль дорослого чоловіка»
Відомий український художник Борис Єґіазарян презентував у Київському Домі Майстер Клас збірку прози та поезії «Сорок джерел». Ця глибока за змістом добірка коротких історій нещодавно вийшла у «Видавництві Старого Лева».
 
 
За словами художника, у книжці він наче дорослий, який взяв за руку себе – п’ятирічного та щасливого  і повернувся в дитинство. Однак, зізнається автор, водночас завдяки ній усвідомив свій біль.
 
«Усі історії мого дитинства сталися біля джерела річки Касах у місті Апаран. Це моє рідне місто. Воно розташоване навколо тисячі джерел, хоча його жителі називають це місце "Сорок джерел"», – розповідає Борис Єґіазарян.
 
 
Раніше книжка «Сорок джерел» вже вийшла вірменською, російською та англійською мовами. Однак, за словами перекладача збірки Анушавана Месропяна, автор не хотів презентувати збірку, допоки вона не з’явиться українською. Для Анушавана Месропяна це стало стимулом самостійно перекласти її.
 
Перекладач, як каже сам, чекав перекладу цієї книжки 25 років: «1993 року я потрапив на виставку Бориса в Єревані. Там ми зустрілися, і я вперше познайомився з тими історіями, які тепер потрапили у збірку».
 
«Ця книжка виглядає маленькою, але у ній дуже концентрований текст та чимало смислів, а це багато важить», – ділиться враженнями кураторка художніх виставок у Домі Майстер Клас Ірина Плехова. На її думку, цей текст можна прочитати за кілька годин, однак до нього хочеться повертатися знову і знову.
 
 
Вже у п’ятницю, 18 травня о 14:00 Борис Єґіазарян презентує свою збірку у Хмельницькому, в Обласному художньому музеї (вул. Проскурівська, 47).
 
 
 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage