"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Bologna Ragazzi Award 2014
На Міжнародній книжкові виставці у Болоньї відбулась церемонія нагородження конкурсу Bologna Ragazzi Award 2014. Книжка «Зірки і макові зернята», авторами та ілюстраторами якої виступила творча майстерня «Аґрафка» (Романа Романишин і Андрій Лесів) і яку видало «Видавництво Старого Лева», увійшла до числа переможців у номінації Opera Prima.
 
Opera Prima – премія, яка присуджується за видатні досягнення, дослідження та реалізацію інноваційної видавничої продукції. Обов’язкова умова: або для автора, або для ілюстратора – це має бути дебют. Романа та Андрій, створюючи «Зірки і макові зернята», вперше спробували себе в ролі письменників.
 
За інформацією «Казкарки», головну нагороду Opera Prima здобула норвезька книжка Halens Historie автора Yulia Horst та ілюстратора Daria Rychkova.
 
Головну нагороду в секції художньї прози отримала книжка «Різдво Маргарити» (Le Noël de Marguerite) авторки Індії Дежарден (India Desjardins) та ілюстратора Паскаля Бланше (Pascal Blanchet) з Канади.
 
Головну нагороду в секції Non Fiction отримала книга поезії на ідиш Majn Alef Bejs автора Єгошуї Камінського (Jehoszue Kamiński) з ілюстраціями Урсули Палушинської (Urszula Palusińska) (Польща). До збірки входять близько 30 віршів, кожен з яких вчить читача якоїсь із букв єврейського алфавіту. Кожен із віршів подано також у перекладі польською мовою.
 
В секції «Нові горизонти» головну нагороду отримала книжка La chica de polvo автора та ілюстратора Jung Yumi (Колумбія/Південна Корея). Це книжкова версія мультиплікаційного фільму. Чорно-біла графіка тонко й вдумливо передає історію повсякденного життя та буденних справ, таких як витарання пилу. Премія “Нові горизонти” вручається видавництвам з арабських країн, Латинської Америки, Азії та Африки за інноваційний підхід та промоцію місцевих авторів, ілюстраторів та своєї культури.
 
Казкарка
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage